URODZENI W PIĄTEK

Patronem osób urodzonych w piątek jest Wenus, planeta, która sprawia, że jej podopieczni są bujającymi w obłokach marzycielami i miłośnikami piękna.

Cechy pozytywne 

To osoby kulturalne, wiedzące, co to ogłada towarzyska i umiejące docenić tę cechę u innych. Wysoko cenią sobie też dyplomację, a jednocześnie nie lubią obłudy i fałszu. W życiu zazwyczaj kierują się emocjami, dlatego potrafią wiele dla nich poświęcić. Zdarza się, że świadomie rezygnują z możliwości lepszego życia, gdyż są zajęci przeżywaniem następnego zauroczenia. Posiadają silne poczucie sprawiedliwości, więc zawsze bronią pokrzywdzonych. Są osobami, które cieszą się dużym powodzeniem u płci przeciwnej. 

Cechy negatywne 

Największą wadą osób urodzonych w piątek jest próżność i powierzchowność. Niekiedy wyzwala się też w nich zaborczość i skąpstwo. W swych dążeniach do stabilizacji i dobrobytu, często zapominają o wyższych celach, zamieniając swoje życie w monotonną egzystencję, a ich zainteresowania stają się bardzo przyziemne. Bywa też, że łatwo ulegają wpływom bądź robią coś z wyrachowania, a wszystko to wyłącznie w trosce o swoje interesy. 

Relacje partnerskie 

Od swego partnera oczekują czułej i zmysłowej miłości. Są w stanie znosić jego wady, jeśli tylko partner będzie rozumiał ich potrzeby i będzie je zaspokajał. Jeśli tylko nadarzy się okazja, to chętnie zrzucą na jego barki odpowiedzialność za wszystko, nawet za najbłahsze decyzje.  

Facebook


Etykiety: , , , , , , , , , , , , ,