W którym dniu tygodnia się urodziliście?

Wszyscy lubimy czytać horoskopy, gdyż wtedy czujemy, że możemy, chociaż częściowo, wpływać na nasze życie. 
Wróżby i horoskopy towarzyszą nam od dawna, a sięgamy po nie przede wszystkim wtedy, kiedy mamy kłopoty. Częściej jednak większą wagę przywiązujemy spod jakiego znaku zodiaku jesteśmy, niż w którym dniu tygodnia się urodziliśmy. Jednak okazuje się, że nie tylko data urodzenia, ale również dzień tygodnia w którym przyszliśmy na świat jest ważny, gdyż określa nasz charakter, umiejętność współżycia z ludźmi i relacje z ukochaną osobą. Wynika to z przekonania, że każdy człowiek w momencie urodzenia otrzymuje posag w postaci pewnych predyspozycji i talentów, które wytyczają jego drogi życiowe. 
Nie jest to nic nowego, gdyż ten system jest bardzo stary, pochodzi jeszcze z czasów Mezopotamii, gdzie przede wszystkim dzień tygodnia był wyznacznikiem osobowości człowieka. 

Od następnego postu postaram się przedstawić Wam, czym zostaliśmy obdarowani, rodząc się w konkretnym dniu tygodnia.
Dla tych, którzy nie znają swojego dnia urodzenia zapraszam tutaj gdzie w szybki i łatwy sposób dowiecie się tego.

Czytając horoskopy, powinniście jednak pamiętać, że to, czego dowiedzieliśmy się z nich nie zawsze idealnie pasuje do nas, to tylko ogólna charakterystyka, która może, ale nie musi nas charakteryzować. To od nas, a nie od gwiazd zależy czy kogoś pokochamy, czy zachowujemy się w taki, czy inny sposób. Zadaniem horoskopu jest  pomoc w zrozumieniu drugiego człowieka, ułatwienie nam współżycia z rodziną i otoczeniem.

Facebook


Etykiety: , , , , , , , , ,