URODZENI WE WTOREK

Patronem osób urodzonych w tym dniu jest Czerwona Planeta - Mars. 

Cechy pozytywne 

Osoby urodzone we wtorek cechuje ogromna siła, odwaga i stanowczość. Posiadają one niespożytą energię, którą wykorzystują zazwyczaj podczas realizacji swoich celów. To niebywale inteligentne i bardzo pewne siebie osoby, potrafiące z determinacją pokonywać wszelkie przeszkody. Lubią jasne sytuacje, nie znoszą wszelkich krętactw i niedomówień.

Cechy negatywne 

Potrafią być agresywne, zwłaszcza wówczas, gdy coś nie idzie po ich myśli, dodatkowo należą do gwałtownych i nieobliczalnych osób, w dodatku żądnych władzy. Czasami ich ciemna strona osobowości daje o sobie znać, zwłaszcza podczas "dziwnych" zjawisk atmosferycznych, wówczas Wtorki zaczynają zachowywać się irracjonalnie, wyzwalając w sobie destrukcyjne siły. Ich dążenie do celu za wszelką cenę często powoduje, że osoby urodzone we wtorek czują się zmęczone i rozczarowane brakiem efektów. Powinny wówczas wykazać więcej rozsądku i nie podejmować nadmiernego ryzyka. Korzystniej dla nich będzie przeanalizowanie danej sytuacji i sprawdzenie, czy rzeczywiście warto podjąć wyzwanie, czy może lepiej sobie odpuścić. Dzięki takiej analizie mogą uniknąć wielu przeszkód i nieprzyjemności, i faktycznie osiągnąć upragniony sukces. 

Relacje partnerskie 

Zazwyczaj imponują płci przeciwnej swą energicznością i stanowczością. Od swego partnera oczekują jednak, że we wspólnym życiu da im on swobodę działania, oraz dotrzyma im kroku. Nie zawsze jednak tak się dzieje, dlatego powinni oni uważać, aby z biegiem czasu zauroczenie partnerem nie zmieniło się w agresję, a związek nie stał się placem boju, pełnym konfliktów i sporów.

Facebook


Etykiety: , , , , , , , , , , , , ,