URODZENI W PONIEDZIAŁEK

Patronem osób urodzonych w tym dniu jest Księżyc. 

Cechy pozytywne

Osoby urodzone w poniedziałek silnie przejmują się wszelkimi problemami, nie tylko własnymi, mają też lepszą intuicję, a do tego posiadają bogatą wyobraźnię. Rewelacyjnie potrafią wczuwać się w położenie innych i chętnie służą pomocą w trudnych sprawach. Na co dzień to bardzo spokojne i rozważne osoby. Wszelkie objawy brutalności i awanturnictwo nie leżą w ich naturze. Swe twórcze zamiłowania potrafią łączyć z pracą, dzięki czemu osiągają sukces zawodowy. Dodatkowo są bardzo ambitnymi i wytrwałymi osobami.  

Cechy negatywne 

Silny wpływ Księżyca może powodować u nich nadwrażliwość i brak zdecydowania. Pozostają wówczas w cieniu innych, bardziej zaradnych osób. Częsta zmienność ich nastrojów sprawia, że radosne uczucia przeradzają się u nich w żal i smutek. Osoby z poniedziałku powinny uważać, aby nie popaść w apatię, bo to pierwszy krok do depresji. 

Relacje partnerskie 

W stosunku do swego partnera są raczej uległe i zdolne do kompromisu. W niektórych sprawach potrafią nawet zrezygnować z własnego zdania czy pasji, jednakże to właśnie one podejmują ważne decyzje życiowe i mają ostatnie słowo w znaczących kwestiach. 
Swym partnerom potrafią jednak zaoferować wierność, ciepło ogniska domowego, sami zaś oczekują czułości i poczucia bezpieczeństwa.

Facebook


Etykiety: , , , , , , , , , , ,