ROK NUMER SZEŚĆ

NUMER  SZESC

         W Roku Numer Sześć odczujesz silne pragnienie, aby wreszcie uporządkować swoje życie. Jeśli nie jesteś zadowolony z dotychczasowych osiągnięć, to w tym roku będziesz pracować, aby je poprawić. Jeżeli nienawidzisz swojej pracy, to teraz wreszcie zaczniesz starać się o inną. Jeśli Twoi przyjaciele stali się dla Ciebie już nudni, to teraz zaczniesz szukać rozrywki gdzie indziej i innego rodzaju. 
          To jest idealny rok do tego, aby nareszcie zerwać ze złymi nawykami. Idealnym słowem, który trafnie charakteryzuje ten rok to ORGANIZACJA. W tym roku będziesz pozbywać się wszystkiego, co jest dla Ciebie złe, a zastąpisz tym, co przyniesie Ci korzyści. Ludzie otaczający Ciebie staną się bardziej restrykcyjni wobec Twojej osoby. 
        Jeśli jest coś, czego pragniesz, to w Roku Numer Sześć powinno wreszcie Ci się udać. To jest rok w którym uda Ci się zrzucić zbędne kilogramy, jeśli tego oczywiście będziesz potrzebować, poprawisz swój wygląd, a także zapiszesz się na trening fizyczny. Jeżeli faktycznie zdecydujesz się coś zrobić w swoim życiu, to determinacja i siła woli, pozwoli Ci to urzeczywistnić. Moc Twego umysłu jest tak ogromna, że niewiele będzie rzeczy w których nie odniesiesz sukcesu. 
         Ci, co przeżyli Rok Numer Sześć, twierdzą, że to rok wyjątkowo nudny, że nie dzieje się w nim nic ekscytującego. Trzeba powiedzieć, że jest trochę w tym prawdy, gdyż Szóstka nie jest okresem podniecających doświadczeń i zabawy. To jest rok organizacji, obowiązku i odpowiedzialności. Nie oznacza to jednak, że ambitni nic nie będą mogli zdziałać, zazwyczaj to od nas samych zależy nasze życie.  

Facebook

Etykiety: , , , , ,