ROK NUMER SIEDEM

NUMER  SIEDEM

         Jest to tzw. "rok prawny". W tym roku najprawdopodobniej otrzymasz swoje upragnione prawo jazdy, uda Ci się załatwić dobrą pracę za granicą lub w kraju, otrzymasz pożyczkę z banku o którą wcześniej się starałaś. Wszystkie dokumenty, pisma, na których widnieje Twoje nazwisko, zostaną dostrzeżone i pozytywnie odebrane. Właśnie w tym Roku możesz wysłać swoje podanie o nową pracę, lub napisać prośbę o podwyżkę. 
     Siódemka jest rokiem, w którym zdobędziesz większe uznanie, uda Ci się wybić z tłumu, przestaniesz być "szarą myszką". Otoczenie zacznie Cię zauważasz i dostrzegać Twoje osiągnięcia. Dobrze by było, abyś sama zaczęła siebie zachwalać, nie bój się tego, idź do przodu. 
         W tym Roku na horyzoncie pojawią się korzystne dla Ciebie okazje. Możesz zostać wyróżniona w pracy, awansować na wymarzone stanowisko. Z pewnością w tym Roku szczęście będzie Ci sprzyjać, może nawet uda Ci się wygrać większą kwotę pieniężną. Starając się o pracę, pamiętaj, aby do CV dołączyć list promujący Twoje dodatkowe atuty, będzie to mile widziane przez przyszłego pracodawcę.  
       Rok Numer Siedem należy do bardzo uduchowionego roku, dlatego w tym Roku zaczniesz myśleć o sprawach wyższych. Możesz studiować teologię, filozofię, a możesz odczuwać silne pragnienie, aby poznać coś innego, na przykład zaczniesz głębiej zajmować się naukami okultystycznymi, oczywiście w pozytywnym znaczeniu. Chętnie zaczniesz poznawać inne religie, wyznania, zapragniesz wiedzieć więcej niż pozostali. 
       Ludzie, których spotkasz w tym Roku odcisną głębokie piętno na Twoim życiu, gdyż wiele będzie od nich zależało. Możesz spotkać nowych przyjaciół, mentorów, którzy poprowadzą Cię właściwą drogą. W tym okresie będziesz mieć lepszą intuicję, być może rozwiniesz w sobie zdolności parapsychiczne. 
      W tym Roku wszystkie sprawy prawne i urzędowe, w jakie jesteś zaangażowana, powinny potoczyć się po Twojej myśli.  

Facebook

Etykiety: , , , , ,