ROK NUMER DWA

NUMER  DWA
        Ten rok poświęcony jest wszelkim związkom. Jeśli czekasz na miłość, to właśnie Rok Numer Dwa pozwoli Ci ją znaleźć.  Będzie to Rok, kiedy będziesz wchodzić w nowy związek, być może rozkwitnie nawet jakiś romans, w każdym bądź razie, w tym roku każdy otrzyma szansę, aby zakochać się do szaleństwa!  Aby to się stało trzeba będzie przejąć inicjatywę i być nawet bardziej agresywnym, niż dotychczas, w miłości. Rozglądaj się uważnie, gdyż miłość może czekać na Ciebie tuż za rogiem. Nie przegap jej! 
       Jeśli jednak już jesteś w stałym i stabilnym związku, to ten Rok może przynieść Ci głębsze zaangażowanie się. Jeżeli w Waszym związku są jakieś problemy, to właśnie w tym Roku będziecie w stanie pokonać je bez trudu.  
        Nawet wszelkie przyjaźnie w Roku Numer Dwa przebiegać będą bardziej gładko bez większych spięć. Każdą osobę, jaką napotkacie na swej drodze, będzie się Wam wydawać, że promienieje ona miłością. 
      Osoby, które rozkwitną w Roku Numer Dwa, będą zadowolone ze swojego życia uczuciowego. Jeśli jednak w twoim przypadku jest inaczej, to być może najwyższy czas, aby pomyśleć o rozpoczęciu czegoś nowego. Spróbuj wyjść do ludzi, poznać nowych znajomych, podróżować z nimi i bawić się. Nie chowaj się w domu i nie bój się zawierać nowych i nieoczekiwanych przyjaźni, gdyż może się okazać, że właśnie wśród tych znajomych spotkasz swoją prawdziwą miłość. I jeszcze jedno, pamiętaj, że kiedy wychodzisz z domu staraj się wyglądać jak najlepiej, gdyż nigdy nie znasz dnia, ani godziny, kogo za chwilę spotkasz. A pierwsze wrażenie często jest najważniejsze.

facebook

Etykiety: , , , , , ,