KOLORY W NASZYCH SNACH

        Często nie zdajemy sobie sprawy, jak ważne w naszych snach są kolory, więc nie przywiązujemy do nich znaczenia, jednak należą one do najbardziej wyrazistych symboli. Kolory w snach mówią o naszej naturze, charakterze, oraz potencjale jaki skrywamy, dlatego warto zapamiętać, jakie barwy dominowały w naszym śnie.

     Przewaga czerwonego mówi o stresie, kłopotach, agresji, nadpobudliwości w nas bądź w naszym otoczeniu. Stanowi również ostrzeżenie przed zbyt dużą namiętnością, czy niecierpliwością. 
     W dobrym znaczeniu, symbolizuje wytrwałość w dążeniu do celu i miłość. Dla osób chorujących może oznaczać gorączkę, stany zapalne, lub ogólne pogorszenie zdrowia. Śniąc w kolorze czerwonym uważajmy na nasze nerwy i depresję.                                                                                                      

  Przewaga zielonego to pozytywny i szczęśliwy znak. Symbolizuje uzdrawiającą energię, wyciszenie, dobre zdrowie, odnowę życia i rozwój. Jeśli śnisz w kolorach zieleni znaczy, że czeka cię dobrobyt i powodzenie w sprawach zawodowych. 
     Zieleń to także nadzieja i regeneracja zdrowia. Jednak nawet zdrowi chorują, więc należy zwrócić szczególną uwagę na pracę serca i płuc, warto zrobić sobie badania w tym kierunku. 
     Ogólnie - zawsze oznacza dobro i pomyślność.

(cdn...)

facebook.com/margoseila


Etykiety: , , , ,