KOLORY W NASZYCH SNACH - cz.4

           Przewaga granatowego symbolizuje osobę inteligentną, twórczą, odpowiedzialną i zrównoważoną. Sen w tym kolorze oznacza rozstanie i brak uczucia w twoim związku, lub smutek z powodu zdrady. Kobieta śniąc na granatowo może liczyć na osiągnięcie swojego celu, ale kosztem innych. Natomiast w przypadku mężczyzny taki sen będzie oznaczał chęć pomocy ze strony bliskich, ale męska duma nie pozwoli na przyjęcie takiej oferty. Śniąc w kolorze granatowym powinniśmy zwrócić uwagę na nasz układ nerwowy.
                                                                                                                                    Przewaga brązowego przedstawia osobę uczciwą, praktyczną na której można polegać. Śniąc w tym kolorze będziesz mieć do czynienia z fałszywym przyjacielem, lub twój przyjaciel będzie próbował cię oszukać. Jeśli w swoim śnie nosisz ubranie w odcieniach brązu, jest to silne ostrzeżenie przed czekającym cię niebezpieczeństwem. Śniąc w kolorze brązowym powinniśmy zwrócić uwagę na nasz stan fatalny psychiczny, oraz zadbać o wypoczynek dla organizmu.
                                                                                                                                     Przewaga różowego symbolizuje osobę niezwykle pełną czułości, miłości, delikatną i dobrą. Śniąc w tym kolorze pragniesz uciec od problemów życia codziennego, bo nie dajesz sobie rady. Intensywny kolor we śnie sygnalizuje, że w twoim otoczeniu znajduje się osoba, która pragnie twojej przyjaźni, jest ci szczera i oddana, chce twojej miłości. Śniąc w kolorze różowym należy zwrócić uwagę na problemy z sercem, krążeniem, może także oznaczać osobę niedojrzałą emocjonalnie.  

                                                 KONIEC !!!

facebook.com/margoseilaEtykiety: , , , , ,