KOLORY W NASZYCH SNACH - cz.3

     Przewaga fioletu oznacza osobę, która posiada dużą intuicję, jest niezwykle wrażliwa i lubi marzyć. To ludzie tolerancyjni i rozważni, niektórzy posiadają duże zdolności parapsychiczne. Jeśli w Twoim śnie fiolet jest intensywny, świetlisty, to znaczy, że w najbliższym czasie będziesz miał wspaniałe samopoczucie. Natomiast, kiedy fiolet jest wyblakły, ciemny, lub przechodzi w purpurę to taki sen jest ostrzeżeniem i zwiastuje kłopoty z otoczeniem. Śniąc w kolorze fioletu zwracaj uwagę na dolegliwości laryngologiczne i nerwobóle.
                                                                                                                                Przewaga czarnego oznacza smutek, złość i zagubienie się w życiu. Często może symbolizować kłopoty i problemy, ale nigdy nie są one trwałe. Jeśli w naszym śnie pojawia się ciemna postać, to znaczy, że wkrótce rozchorujemy się.  Gdy nasze sny często są w tym kolorze, to mogą odzwierciedlać nadmierny pesymizm śniącego. Śniąc w kolorze czerni powinniśmy zwracać uwagę na jakieś nieoczekiwane wydarzenia np. wypadek, upadek, oraz problemy zdrowotne. 
                                                                                                                                  Przewaga pomarańczowego symbolizuje osobą bardzo pewną siebie, wyróżniającą się optymizmem i zawsze pozytywnym nastawieniem do świata. Kolor ten oznacza prawdziwą, odwzajemnioną miłość, głębokie uczucia i zbliżającą się ciążę. Ogólnie - kolor ten ma bardzo pozytywne znaczenie i wróży szczęśliwą przyszłość. Intensywny kolor pomarańczowy sugeruje sukces na gruncie zawodowym. Śniąc w kolorze pomarańczy powinniśmy jednak zwrócić uwagę na nasz układ krążenia i układ pokarmowy.  

facebook.com/margoseila

Etykiety: , , , , ,