Liczba Sześć

Szóstka
       Preferuje życie zorganizowane i zdyscyplinowane. Ludzie urodzeni z tą liczbą są zwięzłe, racjonalne i głęboko myślące. Ponadto to osoby pełne wdzięku, sympatyczne, ciepłe i zrównoważone. Otoczenie ceni je za umiejętność stwarzania miłego, pogodnego nastroju i zabiega o ich towarzystwo. 
         Szóstki, zazwyczaj mają swoje życie częściowo zaplanowane już w wieku około siódmego roku życia. Jednak, kiedy są już nieco starsze, to wówczas dość dobrze wiedzą, co chcą robić, lub czego nie chcą robić. Wiele Szóstek znajduje pracę będąc jeszcze nastolatkami i są oni wówczas dobrymi, uczciwymi i odpowiedzialnymi pracownikami. 
        Szóstki mają dość dużo szczęścia w życiu. Mogą też zdobyć wielkie bogactwo, ale muszą ciężko pracować w jakimś określonym kierunku. To osoby, które lubią najwykwintniejsze rzeczy, jakie życie ma im do zaoferowania, oraz wysoko cenią sobie symbole wysokiego statusu w postaci drogich i dobrych samochodów, markowych ubrań, itp. 
          Większość Szóstek to niezwykle atrakcyjne osoby z charyzmą. Często pełnią role przywódców i dobrze się w tym czują. Powinni oni jednak uważać, aby z czasem nie stać się zbyt nadętymi osobami, gdyż grozi im to, jeśli nie będą nadmiernie uważne. Mimo tych drobnych mankamentów, to Szóstki dość twardo stąpają po ziemi i wiedzą, czego chcą. 
          Ich życie nie należy do nudnych, gdyż zazwyczaj po brzegi wypełnione jest różnymi zajęciami. Szóstki zwykle odnoszą sukces w życiu, gdyż poprzez swą ciężką pracę potrafią dojść do wcześniej wytyczonego celu. Mają także ustalone priorytety do których wytrwale dążą. I tak na szczycie ich listy jest szkoła w której osiągają całkiem niezłe wyniki, następnie praca, a dopiero później życie towarzyskie.
        W miłości Szóstki nie są nadmiernie sentymentalne, ale jak już kogoś pokochają, to do grobowej deski. Należą raczej do osób grzecznych, pełnych rezerwy, zwłaszcza do otoczenia. Bardzo dbają o swój wygląd zewnętrzny, który ma dla nich ogromne znaczenie. Uważają również, że osoba z którą się spotykają, powinna być odbiciem ich samych. Często pragną spotykać się z osobą najładniejszą lub najbardziej popularną w środowisku. Bardzo zależy im na opinii innych ludzi i liczą się z tym, co inni o nich myślą. Jednak zawsze najważniejsze jest dla nich to, co same myślą o sobie.
facebook.com/margoseila

Etykiety: , , , , ,