Urodzeni 03 lipca

         Osoba urodzona w tym dniu jest bardzo ambitna, a przy tym zawsze pełna nadziei, szczególnie jest uzdolniona w kierunku artystycznym.
        Posiada bardzo dobrą pamięć, dlatego nie tak łatwo jest mu coś wmówić. Ma dość chwiejne i zmienne usposobienie, ale i tak należy do osób przedsiębiorczych i chętnie wyrusza w podróże. Jest niezwykle aktywny, gorliwy i nieco impulsywny. Od urodzenia przejawiają uzdolnienia w kierunku artystycznym, dlatego warto je w nich rozwijać. Darzy zaufaniem wszystkich wokół i nigdy nie traci nadziei, lepiej nadaje się do pracy zespołowej, niż indywidualnej. 
        Ma duże ambicje, jednak często brak mu odpowiedniego doświadczenia i dyskrecji. Należy do bardzo wesołych i towarzyskich osób, nie stroni od dobrej zabawy, lubi przebywać w dobrym i młodym towarzystwie, interesuje ich wszystko, co piękne. Ich atutem jest to, że większość z nich posiada słuch absolutny. Lubi ciszę i łowienie ryb, dlatego chętnie czas wolny spędza nad wodą. Jednak powinien uważać, gdyż w dalszych podróżach morskich może zagrażać mu niebezpieczeństwo. 
        Dzięki swemu sprytowi potrafi osiągnąć dość spore zyski, a los też jest dla nich szczęśliwy i często się do nich uśmiecha. Ich pragnieniem jest osiągnięcie sławy i powszechnego uznania, niejednokrotnie udaje się im to, gdyż w swych dążeniach wykazuje wielką zaciętość i stałość. 
         Natomiast jeśli chodzi o ich rodzinę i dzieci, to w obronie ich, nie przebiera w środkach. Chce wszystko robić po swojemu, gdyż bardzo nie lubi, gdy jest kontrolowany przez innych.
                    Co im grozi?
         Zagraża im to, że w osiągnięciu celu może napotkać na szereg przeszkód, które spowolnią ten proces. 
         Jeśli chodzi o ich zdrowie, to należą do osób, które posiadają silny organizm, jednak przy nadmiernej jego eksploatacji, może odczuwać osłabienie. Wówczas bardzo cierpi ich żołądek i to właśnie od niego zaczynają się wszystkie późniejsze problemy. Jeśli w porę tego nie zapobiegnie, to może liczyć się z zaburzeniami trawienia, reumatyzmu, zaparciami i złą cyrkulacją krwi.  
facebook.com/margoseila 


Etykiety: , , , ,