Urodzeni 30 czerwca

             Osoba urodzona w tym dniu osiągnie sukces jako dziennikarz, lub pracując w jakimś wydawnictwie, a także może osiągnąć szyty kariery w polityce.
           Należy do bardzo praktycznych i sprytnych ludzi, którzy potrafią wykorzystać wszelkie nadarzające się okazje życiowe, a tym samym zbić całkiem pokaźny majątek. Lubi występować publicznie i dzięki temu niezwykle łatwo zjednuje sobie zwolenników i zyskuje sympatię ogółu. Najłatwiej zyskuje zwolenników w sferach robotniczych, gdzie ma tam najlepszy kontakt. 
          W sprawach publicznych także potrafi umiejętnie dawać sobie radę, a jeśli chodzi o wykonywane zawody to nie ma problemu, gdyż nie obce są im wszelkie zmiany i szybkie przepływy gotówki. Jednak bardzo dobrze sprawdza się w zawodzie dziennikarza, gdyż nie dosyć, że nie ma większego problemu z uzyskaniem istotnych informacji, to jeszcze potrafi w taki sposób je przekazać, że inni chętnie o tym czytają, bądź go słuchają. Poprzez tę swoją nadmierną gadatliwość, zdarza się mu, że zamiast pomóc, niekiedy potrafi zaszkodzić ludziom. Jest zwolennikiem posłuszeństwa i karności wojskowej, dlatego w armii często może liczyć na powodzenie.
                Co im grozi?
          Lubi sobie pobłażać i nie krępuje się, jeśli chodzi o zaspakajanie swoich prywatnych potrzeb. Niezmiernie łatwo daje się usidlić osobom płci przeciwnej, dlatego jego szczęście rodzinne może zostać narażone na szwank. W życiu dosyć często narażony jest na różne przygody miłosne i jakieś ekstrawaganckie przygody. W małżeństwie bardzo trudno jest im porozumieć się ze stroną przeciwną, dlatego dochodzi do awantur i licznych nieporozumień. 
          Jeśli zawrze małżeństwo z osobami urodzonymi pomiędzy 22 października a 21 listopada, oraz 19 lutego a 20 marca, to z pewnością będą one trwałe i udane.
                      Wady:
          Nigdy nie wyjawia swoich myśli, często nie jest szczery i nie należy mu wierzyć.
          Kobieta z tego dnia powinna wystrzegać się przygodnych przygód miłosnych. 
facebook.com/margoseila Etykiety: , , , ,