Urodzeni 27 czerwca

               Osoba urodzona w tym dniu preferuje raczej życie w zaciszu ogniska domowego, ale za to posiada dość kapryśny charakter.
            Jest on bardzo wrażliwy, ma wysoko rozwinięte poczucie sprawiedliwości i niemalże dosadnie odczuwa wszystko, co się wokół niego dzieje. Aby w pełni być szczęśliwym potrzebuje bezkonfliktowego otoczenia i ciepła rodzinnego. Z natury są to ludzie łagodni, pokojowo nastawieni do świata, unikają wszelkich kłopotów i nieporozumień. Wszystko biorą do siebie, dlatego przeżywają każdą sytuację bardzo mocno, mają także silnie rozwiniętą intuicję, wykazują zdolności w kierunku rozwoju duchowego i chcieliby pomóc całemu światu. 
            Niezwykle sympatyczny, serdeczny, unikający problemów, lubi życie domowe, ale nie nadaje się do ciężkiej pracy. Posiada wysoko rozwiniętą wyobraźnię, ale ma niezrównoważony charakter. Jest to człowiek bardzo uczuciowy, ale bywa nieostrożny, dlatego później cierpi. Zazwyczaj z ufnością odnosi się do swego otoczenia i wierzy ludziom nawet tym, niegodnym zaufania, dlatego często źle na tym wychodzi. Niezbyt dobrze zna się na  ludzkich słabościach, dlatego każdemu wierzy i kocha, zdolny jest nawet do najgłębszych uczuć. 
            Ich charakter nie należy do stałych, lubi też życie w dostatku i luksusie. Ulega zawsze silnemu wpływowi osobie płci przeciwnej, nie zawsze może się dobrze dla nich zakończyć. W miłości często czekają ich zmartwienia, chociaż życie zmysłowe zaczynają dość wcześnie. Wybuchy namiętności silnie wpływają na ich życie i mogą powodować ujemne kryzysy. 
            Jeśli chodzi o zdrowie, to posiada niezbyt siny organizm, często miewa problemy z żołądkiem, zwłaszcza jego nadwrażliwością, która potęguje się wraz z wiekiem. Powodzenie osiągają oni dopiero w drugiej połowie życie, pierwsza należy raczej do mało efektywnych.     
facebook.com/margoseila 


Etykiety: , , , ,