Urodzeni 26 czerwca

             Osoba urodzona w tym dniu jest żywiołowa, porywcza, bardzo osobliwa i trochę dziwna, często lubi przebierać miarę.
           Posiada specyficzny i dość oryginalny charakter. Niekiedy może się okazać, że posiada niezwykłe zdolności, które nie rzadko występują u innych ludzi, lub poświęca się studiowaniem unikalnych nauk. Często okazuje się także, że jest w stanie osiągnąć wysoki rozwój wewnętrzny i wybić się ponad swoje otoczenie, które nie jest w stanie go zrozumieć. Wówczas pomiędzy nim, a innymi ludźmi powstaje duży przedział. 
          Ogólnie można powiedzieć, że ludzie z dnia dzisiejszego mają tendencję do głębszych medytacji, lubią rozmyślać nad egzystencją ludzką, bądź studiować poważne nauki związane tematycznie z ich zainteresowaniami. Chociaż mają przenikliwy umysł, to ich życie uczuciowe jest bardzo silne. Dlatego też nie potrafią oprzeć się uczuciu, które ich dopada, co może skutkować różnymi nieprzyjemnymi sytuacjami. Jak kocha, to bardzo mocno, a przy tym potrafi być również wspaniałym kolegą i dobrym przyjacielem. 
          Należy do osób bardzo wrażliwych, oszczędnych, wytrwałych i ambitnych. Jedną z jego zalet jest to, że posiada niemalże absolutny słuch muzyczny. Rozkoszuje się życiem i wszystkimi jego uciechami, rzadko sobie czegoś odmawia. Pomimo jego intelektualnych zdolności, posiada skłonności w kierunku materialistycznym. Jego natura wówczas staje się niespokojna i ekscentryczna, dlatego popada on w krańcowość i czasami przegina. 
          Pod wpływem silnych impulsów i licznych namiętności skłonny jest do popełniania wybryków, co może narazić go na niekorzystne zmiany w życiu. Jest osobą bardzo zmysłową, a jego myśli często wybiegają poza granice przyzwoitości. W życiu dąży do zaspokojenia tych pragnień, co nie zawsze wychodzi mu to na dobre. 
facebook.com/margoseila 


Etykiety: , , , ,