Urodzeni 25 czerwca

            Osoba urodzona w tym dniu osiąga powodzenie i zaszczyty zazwyczaj dopiero w drugiej połowie życia, gdyż w młodości nie wiedzie jej się zbyt dobrze.
          Jest bardzo uczuciowa, wrażliwa i religijna, ale jej nastrój bardzo często ulega zmianie. Okresy aktywności bardzo szybko zmieniają się u nich i przechodzą w stany bierności. Jeśli chodzi o sfery towarzyskie, to nie ma dla nich rzeczy niemożliwych, gdyż wszędzie potrafią się znaleźć i zachować. Posiadają mnóstwo przyjaciół, ale nie mają większego problemu ze zmienianiem ich niczym rękawiczki. 
         Nie posiada silnej woli, często też ulega wzruszeniom, łatwo zakochuje się, ale ciężko znosi wszelkie rozstania, zapominając przy tym o swoich poprzednich doświadczeniach. Zazwyczaj dlatego tak się dzieje, że oni nie potrafią oprzeć się urokowi płci przeciwnej, a później cierpią. Jeśli nie będą ostrożni w tych relacjach, to takie znajomości mogą niekorzystnie wpłynąć na ich całe później życie. 
         Jeśli chodzi o mężczyzn, to kobiety mają na nich piorunujący wpływ, zazwyczaj nie potrafią się oni oprzeć żadnej kobiecie, a te wykorzystują to i uzależniają mężczyzn od siebie. Mimo to należą oni do osób, które lubią się uczyć i często zostają wybitnymi uczonymi lub wynalazcami. W życiu nie zawsze wiąże się z kimś, zdarza się, że prowadzą oni życie w samotności i poświęcają się nauce. 
         Kobieta z tego dnia jest aktywna i nieco popędliwa. Chociaż szybko się uspokaja. Jest bardzo przywiązana do swoich dzieci i dba o nie. Nieco też bojaźliwa, nie zawsze chętnie lubi pomagać innym, czy też opiekować się słabszymi.
         Kto urodził się dzisiaj w młodości nie jest zbyt szczęśliwy i nie czuje się dobrze. Natomiast w drugiej połowie życie wszystko radykalnie ulega zmianie na lepsze, reguluje się ich pozycja, zdobywają bogactwo, a i samopoczucie ich jest o wiele lepsze. 
facebook.com/margoseila 


Etykiety: , , , ,