Urodzeni 24 czerwca

           Osoba urodzona w tym dniu jest bardzo elegancka, bystra, pragnie żyć w dobrobycie i otaczać się komfortem wokół siebie.
         Jest dobry, uczciwy i sprawiedliwy, w dodatku jest osobą zrównoważoną, uwodzicielską, wesołą, lubi dobrze się zabawić, a przede wszystkim lubi otaczać się zbytkiem i dostatkiem. Mimo wszystko i tak jest osobą poważną, inteligentną, wyrachowaną, ale za to bardzo przedsiębiorczą, chętnie zajmuje się różnymi planami i ciekawymi projektami. Należy do ludzi bardzo upartych, jak raz coś postanowi, to raczej zdania nie zmienia, nawet jeśli inni mówią im, że to jest zły wybór. Dlatego zdarza się im, że na tym uporze nie zawsze dobrze wychodzą. 
         Bardzo lubi wszelkiego rodzaju ceremonie i uroczyste wystąpienia, na których może pokazać się z jak najlepszej strony, zabłysnąć i pokazać swoje talenty aktorskie. Niezależnie od sytuacji jest bardzo wrażliwy na piękno przyrody i często wiele czasu poświęca na przebywaniu na jej łonie, lub podziwianiu jej piękna. Z pewnością ludzie ci idealnie sprawdzą się w jakimkolwiek zawodzie związanym ze sztuką, gdyż posiadają zmysł piękna. Bardzo nie lubi zbytnio wysilać się w życiu, chociaż należy do osób aktywnych, przedsiębiorczych, to mimo wszystko preferuje beztroskie życie.
                Wady:
        Największą ich wadą jest ich egoizm i zazdrość, oraz brak pomocy innym ludziom. 
        Dzięki swej subtelności i przebiegłości  doskonale dają sobie radę w życiu. Za wszelką cenę pragną oni żyć w dobrobycie i otaczać się komfortem, co niekiedy dość dużo ich kosztuje. 
facebook.com/margoseila 


Etykiety: , , , ,