Urodzeni 23 czerwca

         Osoba urodzona w tym dniu jest delikatna o łagodnym usposobieniu, bardzo spostrzegawcza, wywiera silny wpływ na otoczenie. 
        Należy do bardzo sympatycznych osób, do wszystkiego jest nastawiona pokojowo, jest bardzo zadowolona z siebie i ze swojego życia. Posiada zrównoważony charakter, w dodatku jest bardzo wesoła, zwłaszcza można to dobrze zaobserwować w podeszłym już wieku. Ma wielki dar spostrzegania , a dzięki swej ogromnej intuicji potrafi odgadywać wiele rzeczy niejasnych i ukrytych.
       Jest bardzo wrażliwy i zmysłowy, uwielbia publiczne wystąpienia i potrafi fascynować otoczenie. Jego usposobienie jest czułe i kochające, bardzo szybko i silnie przywiązuje się do niektórych osób z którymi później chętnie spędza czas i je kocha. W miłości są oni zazwyczaj bardzo szczęśliwi, a małżeństwo ich jest harmonijne. Zazwyczaj wykonuje zawód związany z licznymi podróżami. Często jest bardzo związany z określonymi ludźmi oraz bardzo kocha swój kraj. Nie należy do osób, które często zmieniają miejsce zamieszkania, ale jeśli ma prawo wyboru, to chętnie decyduje się na mieszkanie w pobliżu wody. Tak potrafi manewrować, że zawsze dobrze na wszystkim wychodzi, w dodatku potrafi zbić całkiem pokaźny majątek. Z reguły nie narzeka na brak pieniędzy, stać go na wszystko. 
        Może się zdarzyć, że pierwsza połowa jego życia nie będzie należała do udanych, może ich w tym okresie spotkać wiele przykrości. Ale w drugiej połowie życia, ich kariera nabiera rozpędu i po pewnym czasie wszystko się stabilizuje.
                 Wady:
        Nadmierna próżność i lekkomyślność. W dodatku często ludzie ci osądzają innych po wyglądzie, a nie po tym, co mają w środku.    
facebook.com/margoseila 


Etykiety: , , , ,