Urodzeni 19 czerwca

        Osoba urodzona w tym dniu potrafi się opanować w każdej niemalże sytuacji, dzięki czemu udaje jej się w życiu osiągnąć wspaniałe rezultaty.
       Są to bardzo szczere i otwarte osoby, w dodatku uzdolnione w różnych kierunkach. Posiadają również wszechstronne zainteresowania i szerokie poglądy. Ogólnie można powiedzieć, że są to ludzie bardzo utalentowani. Często się wzruszają i to nawet z błahego powodu, jednak w dużym stopniu interesują ich sprawy czysto materialistyczne. 
       Dużo czasu lubią spędzać na łonie przyrody, podziwiając ją, lubią życie wiejskie i interesują się rolnictwem. Należą oni do osób wrażliwych, pracowitych, umiejętnie potrafiących wykorzystać swe zdolności w życiu praktycznym i w pracy, dzięki temu rozwijają się one i potęgują. Ich ogromna wytrwałość i wysiłek włożony w pracę zapewnia im w końcowym efekcie powodzenie. 
       Odznaczają się oni trafnym poglądem na rzeczy i zdrowym rozsądkiem, a ich duże zdolności w kierunku czysto abstrakcyjnym i filozoficznym mogą z nich stworzyć wybitnych uczonych.
              Do czego powinni oni dążyć?
       Aby osiągnąć pełnię szczęścia i zapewnić sobie wygodny tryb życia powinni oni poskromić swoją nadmierną nerwowość i wybuchowość, oduczyć się wpadania w stany rozstroju psychicznego i zamieszania, do których mają skłonności. Powinni oni dążyć do panowania nad swoimi myślami, zamiast być ich niewolnikami i niepotrzebnie się rozpraszać. Dopiero wówczas, gdy zapanują nad swoimi emocjami i myślami, będą mogli osiągnąć pełnię swego rozwoju i wykorzystać odpowiednio swoje wybitne zdolności. 
       Jeśli chodzi o ich zdrowie, to posiadają dosyć silny i mocny organizm. Mimo tego, iż koleje ich losu często ulegają zmianie, to w życiu czeka ich powodzenie, liczna rodzina i oddani przyjaciele.  
facebook.com/margoseila 

  

Etykiety: , , , ,