Urodzeni 18 czerwca

         Osoba urodzona w tym dniu chce, aby wszyscy ją podziwiali, dlatego pragnie wszystkim się przypodobać i zachwycić ich swą mądrością.
        Stopniowo i wytrwale zbiera swoje doświadczenia życiowe, a rezultatami swych obserwacji i wnioskami chętnie dzieli się z innymi ludźmi. Potrafi bardzo ładnie i zręcznie się wysławiać, umie także nadać swym wypowiedziom odpowiednią formę. Bardzo mu zależy na dobrej opinii w społeczeństwie, dlatego chce wszystkim się przypodobać. Lubi publiczne wystąpienia i to nieważne na jaki temat, gdyż potrafi rozmawiać niemalże o wszystkim. 
        Jest osobą bardzo inteligentną o bystrym umyśle, która potrafi umiejętnie przedstawiać własne poglądy, naginając je trochę pod siebie, chociaż ceni sobie także poglądy innych ludzi. Nie lubi przebywać w towarzystwie osób niezbyt rozwiniętych, małomównych, lub niewykształconych. Zazwyczaj utrzymuje z nimi relacje tylko w wyjątkowych przypadkach, lub aby ich olśnić swoją inteligencją. 
        Chętnie opowiada dowcipy i wyśmiewa się z tych, którzy nie potrafią tego robić. Posiada nieco chwiejny i zmienny charakter, ale jedno trzeba mu przyznać, że bardzo wysoko ceni sobie wolność i dąży do niej. 
        Nie lubi też współpracować z innymi, woli sam działać i według własnego uznania, ale często okazuje się, że brakuje mu doświadczenia i dostatecznej wiedzy.
                    Wady:
        Nadmierne niezdecydowanie i gadatliwość, która często jest męcząca dla otoczenia. W dodatku w ich wypowiedziach niezmiernie trudno jest doszukać się sensu lub treści. 
        Najczęstszymi chorobami, jakie mogą im dokuczać, to dolegliwości płuc, cierpienia nerwowe i choroby krwi. 
        Z innymi problemami życiowymi daje sobie radę i to całkiem nieźle. Także jeśli chodzi o ich interesy, to potrafią ich bronić niczym lwy.
facebook.com/margoseila 


Etykiety: , , , ,