Urodzeni 16 czerwca

            Osoba urodzona w tym dniu jest dowcipna, bardzo sugestywna, rozmowna, lubi wydawać rozkazy i rządzić innymi.
          Wyjątkowo idealnie potrafi połączyć ze sobą uczucie z inteligencją. Posiada dużą intuicję, ma także niezwykły dar obserwacji, który odpowiednio rozwinięty sprawi, że zostanie on prawdziwie natchnionym człowiekiem. Ich wielki dar wymowy łączy się z chęcią mówienia jak najwięcej. Jest on również bardzo podatny na opinię innych ludzi, nie lubi, gdy mówi się o nim źle. Dodatkowo jednak jest osobą bardzo inteligentną, bystrą, dowcipną, ale dosyć impulsywną, lubi rozkazywać innym i panować nad nimi. 
          Należy im przyznać, że są to ludzie ambitni, dlatego tak starają się kierować swoim życiem , aby osiągnąć wysokie i prestiżowe stanowisko. To również wielcy miłośnicy sztuki, sami też niekiedy są uzdolnieni w tym kierunku. Oprócz zdolności plastycznych posiadają oni też zdolności literackie, piszą i lubią przemawiać publicznie.

                 Wady:

          Należy do osób nadmiernie gadatliwych, a przy tym chytrych. Ma kłótliwy charakter i często potrafi wywoływać liczne spory. Z natury jest samowolny i zacięty, posiada tylko niewiele sympatii względem innych ludzi. Niestety, jest także nieustępliwy, zazdrosny i mściwy, dlatego często ściąga na siebie różne niebezpieczeństwa życiowe.

                Co im grozi?

         Często gdzieś w środku odczuwa niepokój, co doprowadza go do nadmiernej drażliwości i nerwowości. Jeśli nie zapanuje nad swoim charakterem, to może stać się niezdecydowany, chwiejny, niepewny i nawet powierzchowny.

                Do czego powinni oni dążyć?

         Powinni dążyć do rozwinięcia w sobie koncentracji myślowej, o ile oni chcą zostać naprawdę kimś w życiu.

               Jak wychować takie dziecko?

         Takiemu dziecku należy dać staranne wychowanie, gdyż w młodości ma ono bardzo miękki i podatny na wpływy charakter, dlatego niezmiernie łatwo jest go odpowiednio ukształtować. 
facebook.com/margoseila 


Etykiety: , , , ,