Urodzeni 15 czerwca

            Osoba urodzona w tym dniu, mimo, iż należy do osób o szczerym sercu, to może bardzo mocno zawieść się na swoich przyjaciołach.
          Jest ona zwolennikiem ideałów, prekursorem i zwolennikiem wszelkiego postępu, a z natury to niezmiernie pracowita osoba, ale zamknięta w sobie. Jest bardzo szczęśliwa, gdy uda jej się wewnętrznie rozwinąć i osiągnąć wysoki poziom umysłowy. Ma wprost doskonałą pamięć i jest żywą skarbnicą wiadomości, które zbierała w trakcie swego życia i studiów. Chętnie się uczy i lubi studiować, gdyż nauka nie sprawia jej większych problemów. W związku z tym, że jej zainteresowania są wszechstronne to wprost pożąda wiedzy, czy też doświadczenia. 
         Jej wadą jest to, że często zmienia swoje zainteresowania i częściowo zaczyna jakby od nowa, ale to nie jest jakiś wielki mankament, gdyż poniekąd dzięki temu, wzbogaca swoją wiedzę. 
         Odpowiednio do swego żywego i wielostronnego temperamentu, często wykonuje kilka zawodów jednocześnie, co w jej wydaniu jest nie lada wyczynem. Ze względu na to potrafi także je zmieniać i nie robi z tego problemu. Najlepszą karierę jednak może zrobić w zawodzie dziennikarza, nie mniejszą także jako handlowiec, urzędnik, prawnik, nauczyciel, tłumacz, agent, itp. 
         Posiada wielu przyjaciół, którzy jednak w stosunku do jej osoby są rzadko oddani i szczerzy. Dlatego często między nimi dochodzi do różnych nieporozumień w wyniku których, może być narażona na straty materialne. Natomiast jeśli chodzi o jej wrogów, to są oni naprawdę zacięci i potrafią narobić w jej życiu wiele szkód. Często okazuje się, że nawet w przedstawicielach płci odmiennej także ma wrogów. Jednak ich złośliwość i oszczerstwa nie są w stanie zbytnio im zaszkodzić. 
         Kobieta z dnia dzisiejszego często dwa razy wychodzi za mąż, gdyż pierwsze małżeństwo zazwyczaj ma nieudane.   

facebook.com/margoseila

 

Etykiety: , , , ,