Urodzeni 14 czerwca


            Osoba urodzona w tym dniu jest bardzo wesoła, ale potrafi być również nieco kapryśna i nerwowa, ale z pewnością zawsze potrafi być duszą towarzystwa.
          Niezmiernie ważną rolę w ich życiu odgrywają przyjaciele i znajomi, dlatego z reguły otaczają się oni wieloma przyjaciółmi. Z natury są też bardzo sympatyczni i dobroduszni, zawsze chętnie służą wszystkim pomocą. Lubią dobrze się bawić i zażywać różnych przyjemności, ale nie należą do egoistów. Najszczęśliwsi są, gdy mogą przebywać w gronie ich najlepszych przyjaciół.     Dążą oni do własnego rozwoju oraz do zmiany na lepsze, gdyż z natury należą do osób bardzo wrażliwych. 
         Posiadają niekiedy jakby podwójną naturę, przez co cierpią i to dosyć mocno. Z jednej strony ich nerwowość, a z drugiej chęć bycia dobrym, powoduje stany depresyjne. 
         Kobiety z dnia dzisiejszego poprzez właśnie popadanie z jednej skrajności w drugą stają się często nerwowe, nie panują nad własnymi emocjami, popadają nawet w histerię. 
         Mężczyźni natomiast, w najgorszych przypadkach popadają w stany zwane neurastenią. 
         Pomimo tych mankamentów, osoby urodzone dzisiaj należą do osób szlachetnych, które starają się nikogo nie skrzywdzić, zarówno w czynie jak i mowie. Z wielkim zapałem potrafią oni przekonywać otoczenie o słuszności swego zdania. Lubią wprawdzie rozkazywać, ale nie są przy tym zarozumiali, ani nie dręczą innych.
                Wady:
         Posiadają skłonności do krańcowości i dziwactw.  
                Czego powinni się strzec:
         Przede wszystkim wyimaginowanych niebezpieczeństw i chorób, gdyż przy ich niezwykłej wrażliwości i wyobraźni dosyć często im to grozi. Wówczas niepotrzebnie się zamartwiają, bo zazwyczaj okazuje się, że wszystkie te tragedie były tylko ich urojeniem. Bardzo silnie ulegają także wpływom swych współmałżonków. Lubią hazard, często grają i nie wiedzą, kiedy przestać. Często miłość przynosi im wielkie rozczarowanie, zwłaszcza jeśli chodzi o związki z osobą płci przeciwnej. 
         Ogólnie jednak można stwierdzić, że są to osoby przesympatyczne, które w życiu zbierają sukcesy z własnej pracy.
facebook.com/margoseila 


Etykiety: , , , ,