Urodzeni 13 czerwca

              Osoba urodzona w tym dniu ma doskonałe pomysły i z powodzeniem realizuje swoje projekty.
            Sprawa którą się w danym momencie zajmuje, dla niego jest jedyną słuszną sprawą i zazwyczaj pragnie przekonać do niej społeczeństwo. Z natury należy do osób ambitnych i chce aktywnie uczestniczyć w życiu społecznym, najlepiej w polityce, lub pracy społecznej. Mimo, iż posiada bardzo ruchliwy i zmienny umysł, to jednocześnie jest on pozytywny i silny. Często tak się zdarza, że człowiek ten jest najbardziej wykształconą osobą spośród pozostałych członków swojej rodziny. 
           Jego pasją jest literatura, sztuka, lub nauka, dlatego często wybiera zawód związany właśnie z tymi pasjami. Bardzo dobrze sprawdza się w związku z korespondencją, wydawnictwami, książkami, pismami i pracą literacką o tymczasowym charakterze, jak na przykład małe książki, broszury, gazety, publikacje itp. Stając na czele urzędu pocztowego czy przedsiębiorstwa transportowego, osiąga bardzo wysoką pozycję. Należy do ludzi uczynnych, potrafi zajmować się różnymi ich problemami, okazuje im pomoc do granic swoich możliwości. Gdy zaczyna przejmować się innymi sprawami niż swoje, to wówczas przestaje zwracać uwagę na sprawy materialne, staje się wtedy typową bezinteresowną osobą. Nie przejmuje się także poniesionymi stratami finansowymi, gdyż uważa, że szkoda na to czasu, woli znaleźć dla siebie nowe źródło zarobku i pracy. 
           Osoba z dnia dzisiejszego zawsze potrafi poradzić sobie w każdej sytuacji i znajdzie pomoc dla siebie. Nie ma też większego problemu ze współpracą w grupie.
                      Wady:
           Bardzo często zadręcza sam siebie swoimi problemami, analizując różne przejścia i stany psychiczne. 
facebook.com/margoseila Etykiety: , , , ,