Urodzeni 11 czerwca

            Osoba urodzona w tym dniu lubi hazard i ugania się za szczęściem.
          Wysoko stawia sobie poprzeczkę, gdyż należy do ludzi ambitnych i lubiących przy tym podróże. Są oni dość zamknięci w sobie, mimo to, gdy trzeba potrafią zażarcie bronić swoich interesów. Często powstrzymują siebie przed niekontrolowanymi posunięciami, ale gdy trzeba, to są zwarci i gotowi do działania. Przygoda, to ich drugie życie i chętnie jej poszukują, lubią też sport i starają się go uprawiać w miarę możliwości. Nie uciekają również przed hazardem, wręcz przeciwnie, potrafią uganiać się za swoim szczęściem i nie patrzą na niebezpieczeństwo. 
           Nie należy też do osób nazbyt społecznych, woli on raczej trzymać się na uboczu od ludzi. Aby się nie nudzić wynajduje sobie różne rozrywki i przyjemności, i to całkiem oryginalne i nietypowe.
                    Wady:
          Jest nieostrożny i nie zwraca uwagi na to, co robią inni. Mimo, iż jest aktywny i to bardzo, to często brak mu inicjatywy.
                    Co im grozi?
          Zagraża im uzależnienie się od innych, spod których wpływów będzie im bardzo trudno się uwolnić. Przy tym należy do osób niedbałych, dlatego niekiedy dobre okazje przechodzą mu koło nosa. 
          Także jeśli chodzi o związki małżeńskie, to często pierwszy związek należy do niezbyt udanych i zawiera drugi. Posiadają oni również dzieci, ale zdarza się, że jedno z nich może przysporzyć mu nie lada kłopoty.
                    Jak wychować takie dziecko?
           Dziecko takie powinno być traktowane delikatnie i bardzo życzliwie, wtedy jego zdolności będą się rozwijać w odpowiednim kierunku, a charakter będzie można z powodzeniem modyfikować. Zbytnia surowość i szorstkie postępowanie jedynie spotęgują wady takiego dziecka, natomiast stosowanie kar cielesnych, może zahamować jego rozwój.
 facebook.com/margoseila
Etykiety: , , , ,