Urodzeni 10 czerwca

        Osoba urodzona w tym dniu posiada zdolności w kierunku handlowym i dzięki nim może się wybić w społeczeństwie.
       Są to osoby towarzyskie, dążą do tego, aby ich poglądy zostały zauważone i docenione, oraz aby mogli oni wpływać na otoczenie. Bardzo nie lubią oni samotności, gdyż źle się wówczas czują, pragną mieć zawsze wokół siebie osoby bliskie i godne zaufania. Chcą, aby osoby im bliskie dzieliły z nimi ich zainteresowania, ale często ich wewnętrzny niepokój powoduje, że dają się oni we znaki swemu otoczeniu. Często przeżywają oni okresy depresji i przygnębienia, ale kiedy są szczęśliwi i radośni, pragną obdarować wtedy cały świat swym szczęściem. 
       Lubi, kiedy jest doceniony i chce, aby go oceniać wedle wartości. Jeśli jednak ktoś dostrzega jego intelekt, to wówczas potrafi dla tej osoby być szczególnie miły. Należy do osób bardzo mądrych, którzy wyróżniają się bystrością umysłu i zdolnością pojmowania wszelkich decyzji. Posiada on bardzo dobrą pamięć i łatwo uczy się wszystkiego. Dzięki swej obrotności, wszechstronnym zdolnościom i wymowie, potrafi zrobić karierę niemalże w każdym zawodzie. Niezwykłe zdolności przejawia właśnie w handlu i to we wszystkich jego odmianach. Często jednak zmienia pracę, gdyż należy do ludzi chwiejnych i niezdecydowanych.
             Wady:
       Największą jego wadą jest to, że nie zawsze wierzy we własne zdolności, co może niekorzystnie wpłynąć na jego dalszą karierę. Bardzo często inaczej postępuje niż myśli. A przy tym jest skryty i chytry. 
       Z natury jest dosyć zmysłową osobą o pewnych upodobaniach w kierunku religijnym i mistycznym. Wierzy w sny i w wizje, interesuje się życiem duchowym, a przede wszystkim interesuje go to wszystko, co jest niezwykłe i mistyczne. Lubi badania naukowe i nieraz prowadzi współpracę z uczonymi. Osoby z dnia dzisiejszego mają w swoich znajomych wielu wpływowych ludzi. Życie ich wypełnione jest pracą i wysiłkami, ale co najważniejsze, wszystkie wysiłki kończą się pomyślnie. Pomimo, iż w życiu czekają na nich zadania dosyć niemiłe do wypełnienia, to i tak swą pracą dla dobra ogółu zdobywają uznanie.
            Czego powinni się oni wystrzegać?
      Przede wszystkim tego, aby ich zamiłowanie do rzeczy dziwnych i niebezpiecznych nie zaprowadziło ich na niebezpieczne tory.  
facebook.com/margoseila 


Etykiety: , , , ,