Urodzeni 09 czerwca


          Osoba urodzona w tym dniu powinna lepiej się przygotować na dość częste zmiany zachodzące w jej życiu.
        Należy do ludzi, którzy ciągle pragną pogłębiać swoją wiedzę, często mają oryginalne pomysły i idee, dodatkowo są zwolennikami i znawcami sztuk pięknych i literatury. Ogólnie mają ogromne zdolności umysłowe i to zarówno w kierunku czysto naukowym, jak i we wszystkim, co się tyczy komunikacji, handlu, czy też prawa. Dzięki swoim zdolnościom dyplomatycznym, całkiem nieźle potrafią oni wprowadzać w życie swoje plany. Ich nowatorskie projekty często zyskują popularność, gdyż są to ludzie mający społeczną naturę i dodatkowo lubią pomagać innym. 
        Bardzo lubią oni podróżować, interesuje ich zawsze kilka spraw jednocześnie, ale praca systematyczna i wytrwała, nie jest dla nich. Także ciągłym zmianom i licznym metamorfozom ulegają ich zainteresowania, praca w określonym zawodzie, a przede wszystkim często mają wahania materialne. Dlatego bardzo łatwo w życiu przechodzą od bogactwa do biedoty i odwrotnie. Ciągłe straty i zyski, porażki życiowe i tryumfy ulegają ciągłym zmianom, przez co ich życie staje się dość niespokojne. 
        Mimo tych licznych zmian, to i tak w życiu mają wiele szczęścia, i tak im te życie się układa, że w efekcie końcowym cieszą się oni dużym uznaniem i powodzeniem.
             Wady:
        Najgłówniejszą ich wadą jest uleganie nadmiernym złudzeniom i wytworom własnej fantazji, brak daru przewidywania, co często skutkuje utratą dóbr materialnych.
             Co im grozi?
            Często są oni narażeni na różne nieokreślone, trudne do przewidzenia niebezpieczeństwa. Także dzięki częstym zmianom majątkowym może się zdarzyć, że dosięgają dna. 
        Kobieta z dnia dzisiejszego nie zawsze jest dobrego zdrowia, dodatkowo życie często skłania ją do tego, że wchodzi dwa razy w związek małżeński. 
facebook.com/margoseila 

Etykiety: , , , ,