Urodzeni 08 czerwca

             Osoba urodzona w tym dniu zawsze potrafi tak sobie przygotować grunt i przetrzeć szlak w życiu, że później wszystko się jej udaje.
         To osoby o charakterze bardziej kobiecym, posiadającym podwójną naturę i w dodatku, często dosyć zmienną. Są one bardzo energiczne i obrotne, idealnie potrafią dostosować się do otoczenia i sytuacji, posiadają giętki umysł i są bardzo zręczne, i wyćwiczone pod kątem fizycznym. Należą do pracowitych ludzi, trzeźwo myślących, subtelnych, bystrych, szybko pojmujących o co chodzi i nieco chytrych. 
         Posiadają oni także nadmiar energii intelektualnej, którą próbują w życiu spożytkować. Do działania pobudza go różnorodność i niechęć powtarzania tych samych rzeczy czy działań, dlatego osiągnąwszy pewien etap rozwoju, może wiele osiągnąć w nauce doświadczalnej, literaturze, czy sztuce. Potrafi utorować sobie w życiu, własną drogę rozwoju i osiągać szczytne cele, nakazują tym samym otoczeniu, szacunek względem własnej osoby. 
         Odznacza się zdolnościami finansowymi i handlowymi, dlatego często właśnie w tym kierunku osiąga szczyty. Możliwość aktywnego działania, pokazywanie, jakim jest doskonałym przedsiębiorcą oraz manifestowanie swej indywidualności, daje mu nie lada satysfakcję. Niewątpliwie jednak należy on do ludzi pożytecznych i przyjaznych, a ich misją jest uczynienie życia  bardziej przyjemnego i interesującego, zarówno dla siebie, jak i innych.
                 Czego powinni się wystrzegać?
         Z powodu swej wrażliwej natury dosyć często się przemęcza, dlatego nie powinien być zbytnio nadgorliwy i nie powinien przejmować się wykonywaną pracą.
                 Jak wychować dziecko?
          Dziecko z dnia dzisiejszego jest wrażliwe i bardzo delikatne, dlatego powinno się z nim łagodnie postępować. Jednak gdy już osiągnie pewien etap rozwoju, staje się on człowiekiem dość samowolnym, ale ustępliwym i dostosowywującym się do otoczenia i warunków.    
 facebook.com/margoseilaEtykiety: , , , ,