Urodzeni 05 czerwca

          Osoba urodzona w tym dniu, w zależności od drogi jaką wybierze w życiu, to albo zostanie kimś wybitnym, albo pechowcem.
          Zazwyczaj ludzie ci są przedsiębiorczy, energiczni i aktywni, a ich usposobienie należy do nieco dziwnych. W dodatku należą oni do osób innowacyjnych, bystrych, którzy wyróżniają się dużymi zdolnościami umysłowymi. 
          Jest inteligentny, operatywny, ale posiada niespokojne usposobienie, trochę samowolny, dlatego często wywołuje drobne nieporozumienia. Jest człowiekiem, który może stać się jednostką wybitną, albo bardzo przeciętną. Dzięki swym studiom, własnej pracy i wszechstronnej wiedzy wybije się ponad swój stan i będzie dobrze mu się żyło, albo będzie prowadził bezładne, pełne chaosu życie. 
          Potrafi zabierać się do kilku rzeczy naraz, ale nie wszystko doprowadza do pomyślnego zakończenia. Niekiedy zdarza się, że rozpoczęta wcześniej praca przestaje go interesować i wtedy porzuca ją i bez większych skrupułów zabiera się za następną pracę. 
          Osoby z dzisiejszego dnia odgrywają dużą rolę w życiu politycznym, artystycznym, dziennikarskim, lub też spełnia się jako wynalazca lub literat.  
                Wady:
          Najbardziej dotkliwą ich wadą jest nieszczerość, często mijają się oni z prawdą. Robi to jednak najczęściej pod wpływem swej wyobraźni, która często nie pozwala mu dostrzec rzeczy takimi, jakimi są naprawdę, lecz ukazuje wszystko w różowym świetle jego pragnień. Miewa on chaotyczne pomysły, a jego plany i projekty często nie mają siły na przebicie i kończą się niepowodzeniem. Także jego charakter należy do podwójnych, inaczej mówi niż postępuje. 
          Do najczęstszych chorób, jakie ich dopadają to problemy z płucami, ale można je przezwyciężyć poprzez uprawianie regularnych ćwiczeń zarówno oddechowych, jak i gimnastycznych. Powinni oni również dążyć do zachowania spokoju i harmonii, gdyż ich psychika wówczas ulega zachwianiu i zaczynają się problemy całego organizmu. 
facebook.com/margoseila     


Etykiety: , , , ,