Urodzeni 01 czerwca

             Osoba urodzona w tym dniu jest inteligentna, zdolna i pragnie władzy. W życiu czeka ich wiele dalekich podróży.
            Wykazuje duże zdolności w kierunku finansowym. Pod względem zachowania jest bardzo uprzejmy i przyjazny, ale często wykazuje predyspozycje w kierunku rządzenia i kierowania ludźmi. 
             Należy do osób bardzo ambitnych, którzy pragną zająć w życiu jakieś wybitne i intratne stanowisko. Jego charakter jest całkiem osobliwy i oryginalny, który jest często niezrozumiany przez otoczenie. 
             Jest doskonałym obserwatorem, posiada dużo wrodzonej bystrości, właściwej ludziom zajmującym wysokie stanowiska. Posiada także bardzo mocno rozwinięte zdolności przewidywania. Ma całkiem dobre koncepcje i często wie, jak powinna wyglądać dobra praca, ale nie zawsze potrafi wcielić w życie swoje koncepcje. 
             To trochę niespokojna jednostka, nie dla nich życie w jednym miejscu, on woli podróżować i zmieniać dość często otoczenie. Posiada wielu dobrych znajomych i przyjaciół, dzięki którym i z którymi często podróżuje, i to nie tylko po własnym kraju, ale także i innych. Niektóre z tych osób opuszczają nawet na stałe swoją ojczyznę i na osiedlają się za granicą, gdyż nie są zadowoleni z tego, co ich otacza. 
                    Co im zagraża?
             Często w pogoni za pieniędzmi nie zauważa prawdziwych okazji, które przyczyniłyby się do pomnożenia jego majątku. 
                    Wady:
             Niekiedy ulega marzeniom i dlatego okazuje pewną chwiejność, zwłaszcza pod względem zasad moralnych. Podobnie zachowuje się, jeśli chodzi o jego poglądy dotyczące religii. Nie potrafi też zrezygnować z zaspakajania swych żądzy. 
            Powinien on dążyć do przezwyciężania swych chwiejności i niezdecydowania, które dość silnie zaznacza się u nich, przede wszystkim w drugiej połowie życia. 
           Są to osoby bardzo przywiązane do swojej rodziny i ich szczęście w życiu często jest właśnie uzależnione od rodziny.   
facebook.com/margoseila
Etykiety: , , , ,