Urodzeni 31 maja

           Osoba urodzona w tym dniu jest wielkoduszna o gołębim sercu, dlatego powinna unikać wszelkich lęków, dodatkowo zawsze poświęca się dla innych. 
          Pragnie zapanować nad samym sobą i chce przezwyciężyć wszystkie swoje wady. Zawsze życzliwy dla innych, bardzo sympatyczny, chce pomagać tym, którzy tego potrzebują, wspomaga chorych i niepełnosprawnych.
          Niezwykle wysoko uzdolniony, posiada wzniosłe cele i marzenia, dlatego chętnie poświęca własne korzyści majątkowe celem rozwijania tych przedsięwzięć. Z charakteru należy do dobrych ludzi, gdyż jest szlachetny, pomocny, miłosierny, zmotywowany, zawsze dobrze życzy innym ludziom. Posiada bardzo silnie rozwinięte zdolności obiektywnego spojrzenia, krytycyzmu i porównywania. Jest uzdolniony w kierunku medycznym i powinien kierować tam swe kroki. 
          Należy do ludzi obdarzonych niezwykle silną energią, a ich kariera życiowa szybko postępuje naprzód. W życiu wiedzie im się całkiem nieźle, a podejmując się jakichś zadań zawsze kończą je pomyślnie. Nie mają oni problemu ze współdziałaniem w grupie, a nawet można powiedzieć, że współpracując z ludźmi, osiągają więcej, niż pracując samodzielnie. Często też osiąga szczyty dzięki koneksjom małżeńskim. 
                Choroby:
           Ludzie ci posiadają silny organizm, dlatego bardzo rzadko chorują. Jednak poprzez to, że należą do pracoholików, często ulegają przepracowaniu, więc niekiedy dopadają ich problemy związane z bólami w klatce piersiowej. 
                Czego powinni się wystrzegać?
           Powinni unikać niepotrzebnych rozdrażnień i niepokojów, gdyż mogą ogarnąć ich silne zdenerwowanie, które to może doprowadzić ich do ogólnego osłabienia i wyczerpania. 
facebook.com/margoseilaEtykiety: , , , ,