Urodzeni 30 maja

            Osoba urodzona w tym dniu bardzo wierzy w siebie i swoje możliwości, dąży do władzy i potrafi rozwiązywać trudne zagadnienia.
            Jest osobą niezależną, za wszelką cenę dąży do wolności, a przede wszystkim jest przesympatyczna. Wiara w siebie, poczucie własnej godności i świadomości własnych możliwości to ich najwybitniejsze cechy charakteru. 
            Ich założenia zazwyczaj są bardzo dobre i trafione, ale nie zawsze dociągnięte do końca, gdyż często rozprasza ich wiele innych spraw. Interesują się wszystkim co dotyczy życia umysłowego, sami też dążą do rozwoju, wszechstronnego wykształcenia i potrafią być bardzo aktywni umysłowo. Obdarzeni są wyjątkową inteligencją i posiadają wyjątkowe zdolności. 
            Potrafią oni zajmować się takimi rzeczami, które często niecierpliwią innych ludzi. Ich umysł należy do ścisłych, dlatego lubią i chętnie rozwiązują wszelkiego rodzaju szarady, rebusy, bądź też są w stanie rozwiązać inne trudne zagadnienia.  Dzięki wszechstronnemu rozwojowi i różnorodnych zainteresowaniach, potrafią wykonywać kilka rzeczy naraz, dlatego też w życiu odgrywają duże role i niekiedy nawet podwójnie przeżywają różne doświadczenia. 
             Kobieta z dnia dzisiejszego często posiada dwóch mężów, lub ma więcej niż jednego kochanka. Dodatkowo posiadają szeroką wiedzę, mają duży autorytet wśród społeczeństwa i cieszą się ogromnymi wpływami. 
             Jego stanowisko w życiu klaruje się dopiero w drugiej połowie życia i należy raczej do dość intratnych. Ogólnie bardzo dobrze powodzi im się w życiu.
                   Wady:
             Chętnie udaje kogoś, kim nie jest, jest dumny, potrafi też być samowolny i często zaniedbuje woje obowiązki. 
                   Co im grozi?
             Niepotrzebnie goni za tanimi sensacjami, co w efekcie końcowym może spowodować dość przykre konsekwencje życiowe. 
facebook.com/margoseilaEtykiety: , , , ,