Urodzeni 28 maja

             Osoba urodzona w tym dniu do życia jest nastawiona pokojowo i wszędzie wokół siebie pragnie widzieć ład, porządek i zgodę.
            Jego usposobienie jest bardzo szlachetne, dlatego w życiu dąży do tego, aby osiągnąć zadowolenie i pełnię szczęścia.  Jeśli chodzi o jego zachowanie, to należy do ludzi uprzejmych, ujmujących i delikatnych, budzących powszechną sympatię. To osoby pełne gracji i wdzięku, a do tego grzeczne i sympatyczne. Zawsze elegancko i schludnie ubrani.
            Posiadają bardzo dobrą pamięć, lubią rozmyślać nad sensem życia i zastanawiać się nad dalszym swoim życiem. Mimo, iż ich wyobraźnia nie należy do zbytnio rozwiniętych, to wykazują oni zainteresowania literackie i naukowe. Niezwykle chętnie udziela wszelkich rad swoim znajomym i jest przekonany o ich słuszności. 
            Jest zwolennikiem wszelkiego piękna i sztuki, wokół siebie chce widzieć tylko harmonię i zgodę. Kiedy uda mu się pozytywnie wykorzystać swoje zdolności, to wtedy może osiągnąć wysoki poziom rozwoju pod względem umysłowym i duchowym. Jeśli chodzi o sprawy sercowe, to z pewnością założy związek z prawdziwej miłości, który będzie szczęśliwy i trwały. Lubi także swatać swoich znajomych i ma do tego szczęśliwą rękę.
            Najlepiej, zarówno w związku, jak i w przyjaźni, czuje się z osobami urodzonymi od 21 stycznia do 20 lutego, oraz od 22 września do 22 października. 
            Kobieta z tego dnia wyróżnia się swymi umysłowymi zdolnościami, dąży do tego, aby być postępowa i niezależna od nikogo. Niestety, wraz z wiekiem staje się coraz bardziej władcza, ale jednocześnie też jest nerwowa i niespokojna z tendencją do popadania z jednej krańcowości w drugą. Często też może być niezadowolona ze swego związku, wówczas tworzy drugi, który okazuje się zazwyczaj dużo trwalszy niż ten pierwszy.  
facebook.com/margoseila
Etykiety: , , , ,