Urodzeni 27 maja

             Osoba urodzona w tym dniu jest inteligentna, wrażliwa, lubi zwierzęta, chętnie się nimi otacza i posiada zdolności w kierunku handlowym.
            Należy do osób o silnie rozwiniętym poczuciu sprawiedliwości i wykazuje dość duże zainteresowania naukowe, lubi przy tym przeprowadzać badania i studiować. Posiada specjalne uzdolnienia w kierunku prawniczym, filozoficznym i teologicznym. Odznacza się również dużym zmysłem krytycznym. 
            Z pewnością cechuje go zdrowy rozsądek, pragnienie zdobycia wiedzy, zawsze ma własne i trafne zdanie, rzadko należy do jakiejś partii, w każdej niemalże sytuacji potrafi elegancko się zachować. Mimo, iż z natury jest dosyć oziębły i obojętny, to stara się tych negatywnych cech nie okazywać na zewnątrz. Jest dumny, nie lubi być podporządkowany innym, a w obronie własnej niezależności gotów jest na wszystko. 
            Bardzo przeszkadza mu brak pieniędzy, dlatego robi wszystko, aby nie być biednym. Kiedy jednak przynależy do jakiejś religii, to stara się być w niej wytrwały i gorliwy. Jest bardzo wrażliwą osobą, w dodatku zamkniętą w sobie. dlatego niekiedy tak trudno jest go wewnętrznie rozszyfrować, często właśnie na tym tle w jego życiu dochodzi do częstych nieporozumień. 
            Szczerze zainteresowany jest domowymi sprawami, zwłaszcza wzrusza go los zwierząt domowych, do których szybko i silnie się przywiązuje. W życiu często czekają go różne przejścia, zmiany i inne zawirowania, i to dość potężne, dlatego powinien on nauczyć się panować nad sobą, gdyż tylko wtedy będzie w stanie zapanować nad warunkami życiowymi. 
           Ogólnie w pracy zawodowej osiąga powodzenie, o ile uda mu się przezwyciężyć tendencje do niepokoju, drażliwość i krańcowość, która potęguje się wraz z wiekiem. Wtedy z dużym powodzeniem może dobrze wypełniać swoje obowiązki. Posiada zdolności do handlowania, dlatego często zostaje dobrym kupcem. 
            Zazwyczaj jednostki te żyją dosyć długo i są bogate, zdobywają całkiem pokaźne majątki. Jeśli dobrze pokieruje swoim losem to może nawet zostać sławną osobą.
facebook.com/margoseila


Etykiety: , , , ,