Urodzeni 26 maja

           Osoba urodzona w tym dniu nie boi się w życiu podejmowania ryzyka, jednak inaczej postępuje w życiu niż myśli. 
           Bez większego problemu potrafi wyrażać swoje myśli i to zarówno w mowie jak i piśmie, wykazuje przy tym duże zdolności artystyczne i literackie. Z natury jest nieco wyniosły i trochę egoistyczny, ale jest za to dobrym pracownikiem umysłowym, potrafi rewelacyjnie interpretować to z czym inni mają problem i uważa, że jego zdanie jest zawsze najważniejsze. 
           W konfliktach bywa zacięty i nieustępliwy, gdyż posiada nieco wojowniczą naturę. W związkach potrafi też być osobą bardzo zazdrosną. Nigdy nie cofa się przed ryzykiem i hazardem. Należy do ludzi wszechstronnie uzdolnionych o podwójnej naturze. Często też nie pokazuje swojej prawdziwej natury na zewnątrz. 
           Jeśli natomiast chodzi o ich nastroje to bardzo często ciągle je zmienia. Kiedy jest pozytywnie nastawiony do życia, to wówczas potrafi być doskonałym pracownikiem i chętnie przychodzi z pomocą innym. Natomiast kiedy ma podły nastrój, to wówczas staje się obojętny i bezwładny. Ogólnie można stwierdzić, że w życiu całkiem dobrze im się wiedzie, a dzięki temu, że posiada wszechstronne zainteresowania, wszystkie ich przedsięwzięcia  są realizowane pomyślnie. Także swoje interesy prowadzą oni umiejętnie i systematycznie, a jeśli chodzi o pracę umysłową to jest niezwykle staranny i metodyczny. 
           Bardzo zwraca uwagę na swoje zachowanie, wygląd zewnętrzny i staranny ubiór. Jeśli chodzi o karierę zawodową, to dobrze sprawdzi się w wojsku, gdzie może osiągnąć wysokie stanowiska. 
                 Co im grozi?
           Często zagrażają im protesty wrogów, które to potrafią skutecznie im przeszkadzać w realizacji swoich planów. Ale jeśli dobrze to przemyśli i ustali strategię działania, to jest w stanie porażkę zamienić w zwycięstwo.  
facebook.com/margoseilaEtykiety: , , , ,