Urodzeni 25 maja

     Osoba urodzona w tym dniu skupia wokół siebie mnóstwo znajomych i przyjaciół, gdyż z natury należy do osób bardzo towarzyskich. 
      Należy do ludzi wyrozumiałych, szczodrych i sympatycznych, charakteryzuje się zdrowym rozsądkiem i trafnością swych spostrzeżeń. Jest gościnny i uprzejmy, bardzo troszczy się, aby jego gościom było wygodnie i dobrze się bawili. 
      Posiada taką osobowość, która potrafi przyciągać innych, dlatego ma w swoim otoczeniu wielu zwolenników. Dysponuje wielką wyobraźnią, ale przy swych niezwykłych zdolnościach może czasami okazać swe kapryśne i nieco fantastyczne usposobienie. 
      Zdarza się, że posiadają oni jakiś talent w danym kierunku. Jest inteligentny, a przy tym potrafi być złośliwy i to dosyć mocno. Często obserwuje ludzi i ich zachowania, wyciąga wówczas niezwykle trafne wnioski. Dzięki swym analitycznym, jak i praktycznym zdolnościom może zostać doskonałym detektywem, sędzią śledczym bądź prawnikiem. 
      Osobowość ich jest przyjazna i szlachetna, dlatego w życiu zajmuje się często pracami na rzecz społeczeństwa. Z czasem może nawet zająć odpowiedzialne stanowisko, na którym będzie się cieszył uznaniem i zaufaniem. A dzięki dużym wysiłkom, jakie wkłada w życie zawodowe i społeczne osiąga wysokie i prestiżowe stanowiska. 
      Niekiedy zdarza się, że ma w życiu do spełnienia ważne zadania, ale potrafi całkiem nieźle poradzić sobie z tym. Osoby te często też w życiu tworzą dwa związki, zwłaszcza kobiety. Ludzie ci są bardzo lojalni i wierni w stosunku do swoich przyjaciół, ale charakter mają zmienny. 
      Potrafi niemalże idealnie dostosowywać się do warunków i otoczenia, dlatego szybko podnosi się z upadku, czy jakichś innych klęsk życiowych i całkiem nieźle toruje sobie nowe drogi w życiu. 
      W życiu stara się zawsze poszukiwać prawdy, także jeśli chodzi o jakąś sprawę, to zawsze widzi dwie strony osiągnięcia celu. Posiada niezwykle sprawny i giętki umysł, dlatego pytany w jakiejś sprawie zazwyczaj podaje więcej niż jedną odpowiedź, czy rozwiązanie problemu.    
facebook.com/margoseila
Etykiety: , , , ,