Urodzeni 24 maja

      Osoba urodzona w tym dniu żyje w ciągłym biegu i rozterce, często nie wie co ma wybrać i którą drogą iść.
      Z natury jest to człowiek dowcipny, inteligentny, ma mnóstwo doskonałych pomysłów, a dzięki temu, że lubi pracę umysłową, często dochodzi do dużej wiedzy i zdobywa mądrość. Osoby te myślą dużo o sobie i ich myśli, rozważania zajmują w życiu więcej miejsca niż uczucia.
      Przez niemalże całe życie dążą do tego, aby się rozwijać, poznać własne możliwości, analizować swe wrażenia i uczucia. Pragną oni zapanować nad własnymi uczuciami i rozwinąć w sobie silną wolę. Pomimo wysiłku jaki wkładają oni w osiągnięcie swych celów, posiadają nieco chwiejny charakter i często wahają się pomiędzy ufnością, wiarą, a sceptycyzmem.
      Nie potrafi zbyt długo przebywać w jednym miejscu, niż to jest wymagane i chętnie zmienia miejsce swego pobytu. Niekiedy najbardziej ze wszystkiego pragnie, aby jednocześnie być w dwóch miejscach naraz. 
      Nie należy też do osób wytrwałych i konsekwentnych, często zanim zakończy jedną sprawę i doprowadzi ją do końca, to już zabiera się za następną, dlatego niejednokrotnie z tego powodu bywa niezdecydowana. Może i jest trochę nerwowy z powodu wykonywania kilku rzeczy naraz, ale i tak stara się panować nad wszystkim. 
           Wady:
      Największą ich wadą jest właśnie niezdecydowanie i siedzenie, jak gdyby na dwóch stołkach jednocześnie, oraz nieumiejętność skoncentrowania się na wykonywanej pracy i pracowanie dla siebie. 
      Najczęściej nie wiedzą oni co mają wybrać, gdyż w ich życiu często pojawiają się więcej niż jedna propozycja, czy też różne sposoby postępowania.       Interesują się także różnymi rodzajami studiów i nie zawsze wiedzą, co będzie dla nich najlepsze. Również ich nadmierna nerwowość i drażliwość powoduje, że rozpraszają się i nie potrafią skoncentrować się na swojej pracy. Kiedy uda im się rozwinąć, to wówczas osiągają wielką mądrość. Jeśli jednak nie osiągną dostatecznego rozwoju, to nie potrafią uwierzyć we własne możliwości, wierzą jedynie w moc pieniądza i jego wartość sprawczą. 
facebook.com/margoseila
Etykiety: , , , ,