Urodzeni 22 maja

          Osoba urodzona w tym dniu jest odważnym, przedsiębiorczym i bardzo utalentowanym człowiekiem. 
          Inteligentna, pełna energii, często w życiu osiąga dość spektakularne zwycięstwo, zwłaszcza dzięki intelektualnej przewadze nad przeciwnikiem. Zawsze jest skoncentrowana na tym co robi i dlatego wszystko wykonuje dokładnie. 
          Należy do ludzi dynamicznych i odważnych, pragnie, aby dzięki swej pracy móc wznieść się na wyższe stanowisko i być powszechnie szanowaną osobą. Zaradny w życiu i doświadczony, bardzo dobrze orientuje się w prowadzonych przez siebie interesach. Mimo to i tak może być narażony na niepowodzenia w związku z prowadzonymi interesami dotyczącymi nieruchomości. 
           Niektóre z tych osób są obdarzone wyjątkowym talentem w określonym kierunku. Mogą oni lubić na przykład odkrywać tajemnice przyrody, wynajdować jakieś specjalne wynalazki w zakresie naukowym, lub z dziedziny elektryki, optyki bądź chemii. Posiada również duże zdolności w kierunku literackim i artystycznym. Również jego wyjątkowe zdolności często mają zastosowanie w kierunku czysto filozoficznym. 
           Ponieważ potrafi idealnie odkrywać cudze tajemnice, to może zostać doskonałym detektywem, sędzią śledczym lub prawnikiem. 
                Co im grozi?
           Zagraża im to, że mogą oni zakończyć swe życie zanim uda im się osiągnąć ostateczny cel swych pragnień.    
                Do czego powinien dążyć?
           Powinien starać się zachować w swych działaniach jednolitość i harmonię, gdyż z natury często co innego mówi, a co innego robi. Ta rozbieżność nasila się u nich wraz z wiekiem, jednocześnie pojawia się drażliwość i wewnętrzny niepokój. 
           Jest też bardzo sugestywny i elokwentny, potrafi umiejętnie bronić swoich poglądów. Pracując w zawodzie o jakim zawsze marzył, udaje mu się osiągnąć wysokie stanowisko. Także jeśli chodzi o wojsko, może osiągnąć tam duże powodzenie. 
facebook.com/margoseilaEtykiety: , , , ,