Urodzeni 21 maja

     Osoba urodzona w tym dniu zazwyczaj znajduje w swoim życiu wielu obrońców i życzliwych jej przyjaciół. 
       Należy do osób przedsiębiorczych, wyróżniających się oryginalnym umysłem. Jest wszechstronnie uzdolniona, dlatego osiąga powodzenie niemalże w każdej dziedzinie. Może być również całkiem niezłym pracownikiem umysłowym, teoretykiem, myślicielem, uczonym, wynalazcą, czy też mówcą.
       Idealnie potrafi zsynchronizować pracę mózgu z wykonywanymi praktycznie czynnościami, a dzięki swym artystycznym zdolnościom jest często doskonałym pracownikiem na polu sztuki stosowanej. 
       Z natury wesoły o miłym usposobieniu, towarzyski i bardzo przywiązany do życia w bogactwie. Otacza się wieloma przyjaciółmi, którzy zawsze go popierają i często to właśnie im zawdzięcza powodzenie w sferze zawodowej. Posiada wielu opiekunów wśród osób wyżej postawionych, którzy to często mu pomagają i chronią przed niektórymi nietrafionymi decyzjami.  
            Wady:
       Z powodu negatywnego i nerwowego charakteru może ulec złym wpływom otoczenia i zostać wciągniętym w złe towarzystwo. 
            Jak wychować takie dziecko?
       Takie dziecko potrzebuje troskliwej opieki i starannej edukacji, oraz troski o rozwinięcie jego charakteru. Pozostawione samemu sobie, bez odpowiedniego wykształcenia, nie rozwinie się i będzie się tylko bawiło w życiu. 
       Chłopcy, którzy dorosną i staną się mężczyznami, mówią zbyt głośno i za dużo, często nieodpowiednio się zachowują i nie cieszą się dobrą sławą.                    Natomiast kobiety, które nie posiadają odpowiedniego wykształcenia,  bywają nieopanowane, nerwowe i niespokojne. 
       Kiedy jednak otrzymają odpowiednie wykształcenie i wychowanie, obie płcie wykazują dużą subtelność i dobry smak. Ogólnie, ludzie ci są bardzo pozytywni, a życie rodzinne wiodą dość spokojne.
 facebook.com/margoseilaEtykiety: , , , ,