Urodzeni 19 maja

          Osoba urodzona w tym dniu lubi występować przed tłumem i nim kierować.
         Jest uzdolniona artystycznie z dużym poczuciem humoru, potrafi bardzo dobrze naśladować innych. Uwielbia, gdy inni ją doceniają i bardzo dba o swoją dobrą opinię. Mimo swoich demokratycznych poglądów, lubi okazałe występy przed ludźmi i jest zadowolona, gdy może zajmować pierwsze miejsca. Za wszelką cenę dąży do osiągnięcia władzy, a możliwość przewodzenia nad innymi sprawia jej ogromną przyjemność. Zawsze pragnie górować nad ludźmi i to nieważne, czy ma do tego odpowiednie kwalifikacje czy też nie. 
         Jednak kiedy wreszcie uda się jej prawdziwie zakochać, to wówczas sama zostanie opanowana i najczęściej zaczyna robić wszystko, czego oczekuje od niej jej partner. 
         Dodatkowym atutem tych osób jest to, że posiadają oni duże zdolności organizacyjne i silną wolę, dzięki czemu w życiu potrafią wiele osiągnąć i zajść wysoko. Powodzenie osiągają także w dziedzinie sztuki, oraz w zawodach związanych z ziemią, czyli w rolnictwie, ogrodnictwie i nawet kopalni. 
         Urodzeni dzisiaj mają niezwykle duże szanse na zrobienie naprawdę wielkiej kariery i zbicia całkiem potężnego majątku. Często inwestują oni w akcje, grają na giełdzie, lub zakładają intratne lokaty, które przynoszą im zyski. Czasami też pieniądze zdobywają dzięki odziedziczeniu majątku po rodzicach, lub innych krewnych. 
         Jeśli chodzi o ich zdrowie, to należy powiedzieć, że te osoby rzadko chorują, gdyż ich organizm jest silny i wykazuje dużo sił życiowych. 
             Wady:
         Największą ich wadą jest ich zazdrość, wybujała fantazja i nadmierny despotyzm. Nie należy również do osób samodzielnych, często pożycza cudze koncepcje od innych, twierdząc, że to jej. 
             Czego powinni się wystrzegać?
        Zazwyczaj ich życie obfituje w wiele dziwnych wydarzeń i przygód, dlatego powinni oni być przygotowani na niewiadome i wystrzegać się nieszczęśliwych wypadków. 
        Kobieta urodzona dzisiaj potrafi zapanować nad swoim mężem i dziećmi. Dzięki swojemu mężowi jest w stanie osiągnąć wielki majątek.   
facebook.com/margoseilaEtykiety: , , , ,