Urodzeni 18 maja

         Osoba urodzona w tym dniu jest zrównoważona, ale pragnie jak najszybciej stworzyć związek małżeński z partnerem. 
        Należy do osób bardzo czułych, serdecznych i kochliwych. Bardzo chętnie wchodzi w związek małżeński i dlatego zdarza się, że swe uczucia nie zawsze dobrze lokuje. Jest dosyć ambitny i jego pragnieniem jest zajęcie jakiegoś wybitnego stanowiska, co często dzięki swym wysiłkom im się udaje. Ludzie , którzy zajmują wyższe stanowiska niż on, okazują im swoją pomoc i poparcie, nawet do tego stopnia, że przyczyniają się nawet do ich kariery. 
        Jeśli chodzi o dzisiejsze osoby to mają oni tendencję do panowania nad innymi, co ujawnia się to w ich charakterze. Dzięki swej mądrości, delikatności i subtelności okazywanej w stosunku do innych, potrafi osiągnąć duże wpływy. Jest osobą opanowaną, stałą, ale bywa uparta, co potęguje się wraz z wiekiem. Jednak, gdy raz sobie coś postanowi, to pragnie wykonać to za wszelką cenę. Długo namyśla się i rozważa wszystkie za i przeciw zanim coś postanowi, ale gdy wreszcie coś ustali, to wtedy dąży do realizacji tych zamierzeń, nawet jeśli one byłyby w kolizji z prawem. 
         Ogólnie jego życie upływa spokojnie i raczej nie obfituje w jakieś szczególne wydarzenia. Z jednej strony potrafi być hojny, ale z drugiej bywa wyjątkowo oszczędny. Dzięki wykonywanemu zawodowi często dochodzi do dużych pieniędzy. 
              Wady:
         Zbytnio koncentruje się na samym sobie, ale to właśnie sobie przypisuje wszystkie osiągnięcia. Nie jest też wolny od lekceważenia innych i ich charakter jest władczy. 
              Co mu grozi?
         Ponieważ jest niezwykle ambitny, więc w uzyskaniu kariery posługuje się różnymi środkami, nie zawsze uczciwymi, dlatego spotykają go problemy. W efekcie końcowym ich aspiracje mogą wcale nie zostać zrealizowane.  
facebook.com/margoseila
Etykiety: , , , ,