Urodzeni 17 maja

          Osoba urodzona tego dnia jest przezorna, przewidująca i bardzo gospodarna, czego efektem będzie dojście do dużego majątku. 
          Dokładnie wie, czego pragnie w życiu, ma jasno sprecyzowane swoje cele i wytrwale do nich dąży. Należy do ludzi oszczędnych, a dzięki swej gospodarności i wysiłkom jest w stanie osiągnąć pieniądze i zdobyć całkiem pokaźny majątek. Całkiem nieźle potrafią oni zrobić swoją karierę i pieniądze dzięki intratnemu małżeństwo. 
          Należą oni do ludzi cierpliwych, posiadają zdolności wynalazcze i potrafią przystosować się do każdych niemalże warunków, dzięki czemu osiągają dobrą pozycję życiową, ale swoje życie prowadzą dość prosto. Posiadają wiele oryginalnych projektów i dobrych pomysłów. W życiu spotyka ich więcej pomyślnych okazji niż sami potrafią je znaleźć, ale nie zawsze umieją je właściwie wykorzystać.
          Są to osoby bardzo rozmowne, dzięki temu posiadają duże zdolności przekonywania innych o słuszności swego zdania. Zazwyczaj wykonują oni zawody dość ekscentryczne lub nieczęsto spotykane, ale właśnie w nich osiągają wielkie powodzenie. Również w zawodach związanych z ziemią, jej produktami, rolnictwem, ogrodnictwem czy kopalnią z pewnością wiele osiągną. 
               Czego powinni się wystrzegać?
          Powinien uważać, aby nie doprowadzić się do stanu zazdrości czy też nieuzasadnionych wybuchów zazdrości. 
          Kobieta urodzona dzisiaj nie powinna zwracać uwagi na komplementy i nie ulegać zanadto namiętnościom, czy też sympatii.    
               Jak wychować takie dziecko?
          Dzieci te często są samowolne, a pozostawione samym sobie stają się nieustępliwe i niewrażliwe na cierpienia innych. Posiadają oni wiele sił życiowych i mocny organizm, ale niekiedy cierpią z powodu nadmiernego objadania się. Dość wcześnie rozwija się w nich zmysłowość. Takie dzieci powinno się także przyzwyczajać do tego, aby były uprzejme, ustępliwe i sympatyczne dla wszystkiego, co żyje. Dobrze byłoby, aby je odzwyczajać od okrucieństwa w stosunku do zwierząt, gdyż wykazują oni skłonności w tym kierunku.    
facebook.com/margoseila


Etykiety: , , , ,