Urodzeni 16 maja

         Osoba urodzona w tym dniu jest bardzo inteligentna, ale przy tym wyniosła i nieprzystępna, lubi spokój domowy.
        Z natury należy do sympatycznych osób, jest też uczuciowy, wrażliwy, mądry i zdolny do wielkiej i głębokiej miłości. Najlepszą cechą ich charakteru jest wiedza połączona z dobrocią. 
        Mimo to, potrafi być surowy i bez skrupułów, chociaż jest do wszystkich nastawiony pokojowo, to pragnie władzy i posłuchu wśród najbliższych. Wierzy niezachwianie we własną siłę i jest przekonany o swoich zdolnościach, a jednocześnie wykazuje wielką rezerwę i należy do osób skrytych. 
        Pragną oni prowadzić życie wśród ludzi, udzielać się towarzysko, a spełnianie obowiązków społecznych sprawia im przyjemność i daje wiele zadowolenia. Bardzo ceni sobie spokój i zacisze domowe, jest też dobrym mediatorem, gdyż potrafi niemal wszystkich przekonać o swej słuszności i wielkości, oraz zdobyć się na życzliwość i tolerancję dla innych. 
        Zazwyczaj posiada on mnóstwo przyjaciół i znajomych, ale tylko nieliczni z nich okazują się dla niego pożyteczni. Nie powinien on także angażować przyjaciół do wspólnych interesów, gdyż zawsze poniesie straty i to dość znaczne. Ma też wielu wrogów, którzy potrafią przysporzyć im wiele zmartwień.         Także jeśli chodzi o sprawy majątkowe, to niestety, nie przedstawiają się zbyt dobrze, zwłaszcza w pierwszej połowie ich życia. Dopiero w drugiej połowie życia sytuacja materialna u nich ulega znacznej poprawie, a to dzięki ich zapobiegliwości, jaką udało im się wcześniej rozwinąć. zazwyczaj małżeństwo tych osób nie należy do udanych, zdarzają się w takim związku liczne nieporozumienia i konflikty.      
facebook.com/margoseila
Etykiety: , , , ,