Urodzeni 14 maja

         Osoba urodzona w tym dniu jest dość uzdolniona, ale nie zawsze potrafi idealnie pokierować swoim życiem. 
         Posiadają oni dosyć przeciwstawny charakter. Pomimo, iż należą oni do osób cierpliwych i skromnych, potrafią być też bezlitośni i egoistyczni. Starają się oni jednak sprostać wymaganiom jakie stawiają im inni ludzie, jednak często nie potrafią pokierować swoim życiem, a jak już to robią, to im to nie zawsze wychodzi. 
            Wady:
         Najgorszą ich wadą jest nadmierna złośliwość i cynizm, także w swym działaniu należą do osób niezdecydowanych i słabych. 
            Co im grozi?
         Są oni zbyt łatwowierni w stosunku do ludzi i często źle umieszczają swoje zaufanie, gdyż często zostaje ono nadużyte. 
            Do czego oni powinni dążyć?
         Powinni ograniczyć eksponowanie swojej nadmiernej namiętności, a przede wszystkim poskromić swoją zbytnio wybujałą fantazję. Jeśli uda im się przezwyciężyć swoje słabości, to wtedy stają się praworządnymi obywatelami, wiernymi partnerami i potrafią dokonać wiele wielkich rzeczy. Wówczas wykazują niezwykłą potęgę umysłową i idą z postępem i na szeroką skalę stosują w życiu nowe wynalazki i odkrycia. 
         Mogą też osiągnąć niezwykły rozwój i przejawiać jakiś bardzo oryginalny talent. Powinni oni również dążyć do opanowania samego siebie, chodzi tu przede wszystkim o opanowanie swoich nadmiernych popędów. 
         Osoba z dnia dzisiejszego powinna od czasu do czasu pozwolić sobie na przebywanie w samotności, gdyż jest to dla nich źródło wewnętrznej potęgi. Jeśli chodzi o podejmowanie przez nich decyzji, to powinni je podejmować samodzielnie, jednostkowo, bo często ulegają wpływom zewnętrznym i później źle na tym wychodzą.  
facebook.com/margoseilaEtykiety: , , , ,