Urodzeni 13 maja

            Osoba urodzona w tym dniu umiejętnie zawiera wszelkie układy i uwzględnia kompromisy. 
            Posiada w sobie wiele energii i do wszystkiego i wszystkich nastawiona jest serdecznie, dlatego często może zostać wyprowadzona w pole przez innych. Posiada dużą pewność siebie i jest przekonana o swojej wartości, ale niestety, jej zdolności umysłowe są dosyć przeciętne. Wykazuje się natomiast dużymi zdolnościami politycznymi, co ujawnia się właśnie w umiejętnym zawieraniu układów i kompromisów. 
            Posiada mnóstwo pomysłów, planów, projektów, za wszelką cenę chce zrealizować swoje koncepcje i zamiary. Jeśli posiada jakieś wady, to zostaną one przezwyciężone przez miłość do drugiej osoby. 
                  Co im grozi?
            Zagrożeniem dla nich są wypadki poprzez spadnięcie z jakiegoś wysokiego miejsca, lub też może ulec nieszczęśliwemu zdarzeniu. Podobnie jest i na stanowiskach, jakie oni zajmują, gdyż i tutaj zagraża im spadnięcie z wysokiego stołka. 
            Najczęściej jednak polega na sobie i na swoich zdolnościach, często zabiera się za sprawy, o których nie ma najmniejszego pojęcia, co może zaprowadzić go w kozi róg. Także i jego wygórowane ambicje mogą go wciągnąć w niebezpieczne sytuacje. 
                  Jak wychować takie dziecko?
            Często takie dzieci są samowolne i lubią działać na własną rękę. Mają jednak dużo wytrwałości i chętnie biorą przykład z innych, dlatego wychowawcy powinni strzec takie dzieci przed nieodpowiednim towarzystwem, od których mogą przejąć niewłaściwe zachowania.
            Mimo, iż są one bardzo uparte, to można do nich trafić przez sympatię i miłość. Mają oni również wrodzone poczucie piękna, elegancji, dlatego interesują się sztuką, którą powinni rozwijać. Powinno się także dążyć do tego, aby dzieci te były bardziej posłuszne i nie miały tendencji do samowolki.   
facebook.com/margoseilaEtykiety: , , , ,