Urodzeni 12 maja

          Osoby urodzone w tym dniu powinny wystrzegać się nadmiernego uwodzenia płci przeciwnej. 
          Z natury są to ludzie pozytywnie, przyjaźnie i pokojowo nastawieni do wszystkich, w dodatku całkowicie bezkonfliktowi. Potrafią być także uczuciowi, wrażliwi, a przede wszystkim są stali w swoich przywiązaniach. Mają zdolność niemal idealnego przystosowania się do każdej sytuacji życiowej. 
          Dzięki utrzymywaniu dobrych kontaktów z innych często osiąga znaczne korzyści w życiu. Posiada wielu oddanych mu przyjaciół, którzy chętnie służą mu pomocą. Swoje życie zazwyczaj tak planują, aby było harmonijne i posiadało swój niepowtarzalny styl. Interesuje się sztuką, zwłaszcza lubi śpiewać i muzykować. Dzięki tym zdolnościom często zostają oni dobrymi muzykami, malarzami, lub ewentualnie literatami. 
          Przejawia bardzo dużą zręczność w pracach ręcznych, co pozwala im osiągnąć doskonałe rezultaty w dziedzinie sztuki stosowanej. Może także zasłynąć jako wzięty chirurg. Dzięki swym wysiłkom osiąga powodzenie, a dzięki swej pilnej i wytrwałej pracy jest w stanie zdobyć pokaźny majątek i wielu przyjaciół. 
          Doskonałym jego atutem jest to, że powodzenie swoje zawdzięcza swoim indywidualnym wysiłkom, a nie kaprysom fortuny. Posiada mnóstwo sił życiowych, które potrafi podzielić pomiędzy kilka stref, między innymi na sport, miłość, pracę i inne. Uwielbia też dobrze zjeść, przez co często może mieć problemy z żołądkiem, wątrobą, czy też nerkami. Przez to swoje upodobanie do nadmiernego jedzenia ma tendencję do tycia.
          Osoby urodzone o wschodzie słońca są dużo zdrowsze i bardziej odporne na choroby niż ci, którzy urodzili się w nocy.    
                Wady:
          Do najczęstszych wad możemy zaliczyć łatwość wybuchania gniewem i trudność do sprowadzenia go na ziemię. Potrafi być też kapryśny i nadmiernie kochliwy. Mimo swojego lenistwa jest skłonny do licznych wybryków. Bywa także władczy i nadmiernie krytyczny, ciągle szuka błędów i wytyka je u innych. 
facebook.com/margoseilaEtykiety: , , , ,