Urodzeni 07 maja

          Osoba urodzona w tym dniu nigdy nie zdradza swoich ideałów i poglądów.
          Należy do ludzi bardzo wrażliwych, a jego dusza potrzebuje jakichś marzeń i ideałów. Gdy wreszcie uda im się wyznaczyć swoje cele w życiu, to później wytrwale dąży do ich realizacji. Jednak te cechy ujawniają się wówczas, gdy jest czymś zainteresowany, lub zostanie nadszarpnięta jego ambicja.                     Ogólnie jest człowiekiem dość powolnym, ale za to jego umysł jest aktywny, ostry i zawsze ma wiele ciekawych pomysłów. Jest uzdolniony w kierunku artystycznym, bardzo interesuje się sztuką, ma poczucie smaku i estetyki, również nie stroni od muzyki. Potrafi wywierać duży wpływ na otaczające go społeczeństwo, jest towarzyski, ale w życiu ma zawsze wiele do zrobienia. Potrzebuje on jednak harmonijnego i w miarę spokojnego otoczenia. Gdy wokół panuje hałas lub gorączkowa atmosfera, to on wówczas nie może się należycie skupić, dlatego później staje się bardzo podrażniony i nie ma ochoty na dalszą pracę. 
           Jest przywiązany do życia, niezmiernie kochliwy i zmysłowy, lubi towarzystwo płci odmiennej, a przy tym jest cierpliwy, wytrwały i nadaje się do pracy fizycznej. Często jego charakter i nastroje ulegają zmianie. Raz bywa milczący, a za chwilę potrafi dużo mówić, innym razem jest pilny, a następnie zachowuje obojętność i bierność. Ogólnie należy do ludzi typowo flegmatycznych, lubi wygody i zbytek, a gdy nikt go nie zdenerwuje, potrafi być ustępliwy, ostrożny, stały i wytrwały. Potrafi być także nieco drażliwy, ale jest trudny do przeniknięcia, gdyż swych emocji nie pokazuje na zewnątrz, długo potrafi tłumić w sobie gniew. Dobrze by było, aby otoczenie liczyło się z jego ambicjami, które łatwo jest zranić, gdyż wówczas może wykazywać nadmierne skłonności do melancholii, zaciętość i upór. 
           Niestety, należy też do ludzi dość zazdrosnych, okazuje też pewną bezkompromisowość, trzyma się ściśle szczegółów i formalnej treści słów. Jednak nie znosi, gdy ktoś mu się sprzeciwia.        
facebook.com/margoseila


Etykiety: , , , ,