Urodzeni 05 maja

          Osoba urodzona w tym dniu jest nieprzystępna, apodyktyczna, bardzo mocno wierzy w siebie i wykazuje się zadziwiającymi zdolnościami.
          Posiada dość wszechstronne zdolności, które powinien wykorzystać w kierunku nauki lub filozofii, gdyż właśnie tam sprawdzi się najlepiej. Wcale nie mniejsze zdolności wykazuje w kierunku artystycznym, gdzie też jest bardzo utalentowany. Jest on również posiadaczem dużej intuicji i dobrego gustu. Dzięki temu, tam, gdzie inni potrafią się zgubić, on nie jest w stanie, gdyż zawsze potrafi znaleźć właściwą drogę. 
          Zdumiewające są również ich możliwości w kierunku praktycznej realizacji zadań. Rozwijając się stopniowo, z wiekiem, może osiągnąć dużą mądrość. Z zamiłowaniem potrafi studiować przyrodę i badać jej życie. Należy do ludzi dość głęboko wierzących, interesuje się religią i jej głębszymi aspektami, budząc tym sympatię otoczenia w stosunku do własnej osoby. 
          Jest wielkoduszny i dość hojny. Dzięki swej intuicji potrafi przeniknąć prawa przyrody i odkryć jej tajemnice. To jednak typowi indywidualiści, większość rzeczy lubią robić samemu, dlatego często są nierozumiani przez otoczenie. Niezwykle silnie wierzy w siebie i swoje zdolności, dlatego zawsze wyróżnia się z tłumu. Mimo, iż należy do samotników, to i tak otacza go mnóstwo przyjaciół. zazwyczaj oni nie szukają nowych znajomości, to oni są poszukiwani przez innych i proponuje im się przyjaźnie.    
               Wady:
         To dosyć wymagające osoby, a przy tym są wyniośli i rozkazujący, bywają także niekiedy egoistyczni, oczekują na przysługi od innych ludzi. W dodatku posiadają dwa przeciwstawne charaktery, które wzajemnie się wykluczają, raz potrafią pasjonować się wszystkim, a za chwilę stają się osobami bardzo kapryśnymi. To co dzisiaj bardzo im się podoba, już jutro może zostać całkowicie odrzucone. 
facebook.com/margoseilaEtykiety: , , , ,