Urodzeni 02 maja

            Osoba urodzona w tym dniu potrafi silnie wyczuwać u innych wszelkie skłonności, orientacje i antypatie. Ma bardzo dobrą pamięć.
           Należy do osób wytrwałych, pracowitych, bardzo dokładnych i skrupulatnych. Interesują ich studia w kierunku nauk ścisłych oraz związanych z doświadczeniami praktycznymi, chociaż nie posiadają oni nadzwyczajnych zdolności intelektualnych. Potrafią idealnie połączyć w sobie dobroć ze stałością charakteru, a przy tym bardzo silnie wierzą w swoje możliwości, chociaż z wiekiem stają się uparci. Ale ogólnie należy dodać, że ludzie ci są dość życzliwie nastawieni do wszystkich wokół, a ich dobre intencje pobudzają ich do większego działania. 
            Często z natury posiadają przeciwstawne charaktery. Z jednej strony jest nieobiektywny, niepostępowy i bezkompromisowy, ale ma wysokie mniemanie o sobie, z drugiej strony, potrafi idealnie dostosować się do otoczenia, zwłaszcza do tej części, która wierzy w niego i potrafi zachęcić do działania. 
            Nie ma też problemu z zajmowaniem wyższych stanowisk i kierowaniem ludźmi. Jest zawsze kulturalny, stały w swych decyzjach, dobroduszny i wspaniały przyjaciel, ale jeśli ktoś mu się sprzeciwi, to potrafi być zawzięty, a doprowadzony do furii, nawet nieobliczalny. Gdy jest pozytywnie nastawiony do świata, to wtedy potrafi być lojalny w stosunku do innych ludzi i będzie im tak długo pomagał, dopóki sam będzie mógł nimi rządzić i kroczyć własną drogą.                 Nie lubi, gdy ktoś miesza się w jego sprawy, a jak jeszcze nie jest zgodny z nim, to wówczas wpada w gniew. Należy do osób dość powolnych, ale zawsze potrafi znaleźć dla siebie coś przyjemnego i nie przepuści okazji do korzystania z dóbr tego świata. Zazwyczaj utrzymuje dobre kontakty z ludźmi, którzy zajmują wysokie stanowiska, lub coś znaczą w społeczeństwie, natomiast osoby do których czuje niechęć, usuwa skutecznie ze swych znajomych. 
            Jest to człowiek posiadający silne uczucia, w dodatku jest sympatyczny, dlatego ma wielu prawdziwych i oddanych mu przyjaciół, jednak swym postępowaniem chce przypodobać się społeczeństwu i pragnie, aby go wszyscy lubili. Trzeba mu przyznać, że najczęściej dąży do pokoju i zgody wśród ludzi, a z ludźmi o podobnym punkcie widzenia, chętnie zawiera związki małżeńskie. 
            Są to jednostki dość pracowite i często stają się pożytecznymi członkami społeczeństwa, zadowalają się tym, co im przypadnie w udziale. Bardzo wierzą w przeznaczenie i mają bardzo pogodne usposobienie, zazwyczaj należą do szczęśliwych ludzi w życiu.    
facebook.com/margoseilaEtykiety: , , , ,