Urodzeni 01 maja

           Osoba urodzona w tym dniu jest bardzo oszczędna, do tego jest wspaniałym organizatorem i ma głowę do interesów. 
           Należy do ludzi towarzyskich, przedsiębiorczych i dosyć sympatycznych, posiada duże wrodzone zdolności. W dodatku jest wspaniałomyślny, do większości spraw podchodzi entuzjastycznie i ma zdolności artystyczne. Dzięki temu, iż należy do osób życzliwych i serdecznych jest ogólnie lubiany. Zwłaszcza w godzinach wieczornych jest bardzo aktywny, wykazuje duże podekscytowanie i jest wówczas bardzo rozmowny, lubi towarzystwo osób płci odmiennej. 
           Pod względem moralnym jest bardzo pozytywny, wykazuje się dużą wytrwałością, a swoją wolę kształtuje z wiekiem i staje się wówczas życzliwy i bardzo uprzejmy, jednak te pozytywne cechy znikają, gdy ktoś go rozgniewa. Wówczas potrafi być bardzo złośliwy i zawzięty. 
           Potrafi słuchać z zainteresowaniem, koncentruje się na swej pracy i umie także milczeć, jeśli zachodzi potrzeba. Jego pomysły nie należą do wzniosłych, ale nie są też całkowicie przyziemne. Jest osobą raczej praktyczną i potrafi bardzo dobrze się zorganizować, dlatego idealnie się sprawdza w zawodach związanych z ziemią, nieruchomościami, budowlami, oraz polityką. Swoje projekty potrafi wcielać w życie z dużą praktycznością, wykazując się przy tym zdolnościami konstrukcyjnymi. 
           Nie ma problemu z legalizacją związku matrymonialnego i jest bardzo przywiązany do rodziny. Lubi dzieci i chciałby mieć ich jak najwięcej. Jest człowiekiem prawdziwie oszczędnym, co z czasem może doprowadzić nawet do skąpstwa. Ma prawy charakter i prawdziwe uczucia. Dzięki popularności jaką się cieszy i uznaniu, często może zostać wyniesiony na piedestał, oraz zdobyć dobre stanowisko, lub nawet otrzymać jakieś odznaczenia.
           Kto się dzisiaj urodził, dzięki wielkiej pewności siebie, potrafi tryumfować nad swoimi wrogami. Karierę swą często osiąga dzięki swej inteligencji i przenikliwości w interesach. Gdy osoba taka urodzi się w biednej rodzinie, to wówczas uda jej się zdobyć dość pokaźny majątek i uznanie. Gdy jednak rodzi się w bogatej rodzinie też może zdobyć szacunek, dzięki swej subtelności i wytworności. Nieważne w jaki sposób, w życiu, osoby te zazwyczaj osiągają wysoką pozycję życiową i uznanie.      
facebook.com/margoseila
Etykiety: , , , ,